Тальнівські чиновники беруться за роботу лише після того, як півень клюне в тім’ячко

У центрі Тального, біля ларька з тютюном, що навпроти «Сіті центру», на самісінькій проїжджій частині вже кілька тижнів зіяє чорною пащею напівприкритий люк. Біля ларька завжди збираються натовп любителів затягнутися цигаркою чи випити філіжанку кави. Нерідко переходять дорогу й перехожі саме в тому місці, де знаходиться напівприкритий люк. Зважаючи, що взимку сутеніє зарано, то втрапити туди можна запросто. Що й траплялося не з одним водієм, який в’їжджав колесом у люк. Як мінімум зігнутий диск їм усім гарантований. Звернули увагу на щербатий люк і ми, пропонуємо вашій увазі фото, зроблені о 13 годині у четвер 18 лютого. Як бачимо, із люка стирчить тоненька гілочка з дерева, замість попереджувального знака.

Відразу телефонуємо заступникові міського голови Олександру Маринченку. Він пояснює, що не може розмовляти, бо знаходиться на засіданні виконкому.

Ми зробили ще один дзвінок Олександру Васильовичу, відразу після обідньої перерви. Відповідь подаємо дослівно: «Дякую, що зателефонували. Зараз зробимо, щоб там був порядок. Чий це люк, чи «Водоканалу», чи, може, зв’язку, я вам сказати не можу. Виїдуть подивляться. Зроблять!». За декілька хвилин заступник міського голови зателефонував ще раз і прозвітував, що люка закрили. Про це йому повідомив начальник «Водоканалу». Аби пересвідчитися, що це дійсно так, пішли подивитися й ми. Справді, люк накрили, як міцно тримається кришка, не відомо.

Таке враження, що у нас в місті звикли робити лише після того, як півень клюне в тім’ячко. Либонь, з кабінетів не видно ані відкритих люків, ані загрозливих бурульок над головою, ані кучугур снігу та непосипаних тротуарів?

На запитання, до кого звертатися, у разі виявлення відкритого люка в місті (адже гарантій, що це єдиний відкритий люк у місті, немає) ми, нажаль, не отримали.

Марина КАМІНСЬКА

 

18.02.2021 16:30
Переглядів: 1942
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.