Спортсменки з Тальнівщини вибороли два перших місця на Чемпіонаті України

Оригінальні костюми, яскраві мейкапи, неабияке хвилювання та акробатичні трюки: 22 жовтня в м. Кременчук Полтавської області відбувся Чемпіонат України з дитячо-юнацького фітнесу. На змагання приїхали 11 фітнес-клубів з Миколаївської, Харківської, Полтавської та Черкаської областей, аби позмагатись за звання кращого.

Тальнівщину представляли дев’ять вихованок ГО «Енергія» та дитячо-юнацької спортивної школи (тренер Ірина Присяжнюк) та вибороли такі місця:

  • два перших: Марина Хомутовська (1+ ліга) та Вікторія Завірюха (1 ліга);
  • другі: Маша Приходько (1 ліга), Ярослава Карман (1 ліга), дует у складі Марини Хомутовської і Влади Довгополої та мала група у складі: Кароліни Бузівської, Поліни Лук’яненко, Ярослави Карман, Марини Хомутовської, Софії Кихтенко, Вікторії Завірюхи;
  • третю позицію зайняла Катя Лісова (1 ліга);
  • на четвертому місці Софія Кихтенко (вища ліга);
  • шосту сходинку посіла Поліна Лук’яненко (1+ ліга).

– Дякую батькам за підтримку та дружню атмосферу в колективі, дівчаткам – за старанність та вміння викладатись. Дякую організаторам змагань – Полтавській федерації бодібілдингу та фітнесу за комфорт та гостинність, – написала на своїй сторінці у фейсбуці Ірина Присяжнюк.

Вітаємо юних спортсменок та тренера з гарними результатами. Бажаємо не зупинятись на досягнутому та досягати нових перемог!

 

Катерина КІХТЕНКО

28.10.2021 17:04
Переглядів: 1129
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.