Школяра з Уманщини знайшли під Легедзиним - Вісті Черкащини

Школяра з Уманщини знайшли під Легедзиним

У селі Бабанка на Уманщині вчителі разом із поліцією шукали 17-річного Дмитра Прилуцького. Хлопець втік із спеціальної школи-інтернату. Має психічні розлади та схильний до агресії. Подія трапилася в неділю, 9 лютого.  Перед цим нібито посварився з батьком. Знайшли школяра випадково під селом Легедзине на Тальнівщині. За кілька годин подолав понад 20 кілометрів. Його випадково зустрів працівник інтернату.

  • Дмитро навчається в 10 класі, – розповідає заступниця директора школи-інтернату Людмила Мороз. – Перед зникненням до нього приїхав батько. Перед цим його повідомили про психічний зрив хлопця. Він хотів додому. Батько написав розписку й разом із сином вийшов за межі навчального закладу. Після цього Дмитро побіг у невідомому напрямку. Ми кинулися шукати його. Він кидався камінням, але назад не захотів повертатися.

Підібрав й повернув назад утікача кочегар із бабанської школи. Хлопець йшов у напрямку до Тального.

  • Їхав саме по дорозі біля Легедзиного. Дивлюся, Діма йде, – каже Олександр Павлович. – На той момент я знав, що він утік від батька. Не знав, як правильно підійти. Боявся, що побіжить до лісосмуги. Зробив вигляд, що не знаю нічого. Почав розпитувати, куди йде. Каже, у Іваньки до мами. Я здивувався, бо це ж далеко.  Зателефонувати до неї  він не міг, бо поламався телефон.

Від Легедзиного до села Іваньки 42 кілометри. Юнак хотів подолати цю відстань пішки. Олександру вдалося  вмовити повернутися назад у школу. Там вже чекали родичі. Свого вчинку Дмитро пояснити не зміг. Каже, його дістали. Хто саме, не захотів уточнювати.

Сергій Радченко

14.02.2020 15:15
Переглядів: 768
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.