Щотижня у центрі Тального лунатиме жива музика

5 квітня, по обіді, у центрі Тального зазвучав духовий оркестр.

«З якого дива? Хіба вже перемога?» – запитують перехожі. Інші підходять та фільмують відразу на телефон. Хтось зупиняється, аби відволіктися від суворої реальності і хвильку помріяти. Музика, вона як і пісня, лікує зболену душу. Тому й вирішили організувати таку своєрідну акцію підтримки наших військових, всього українського суспільства працівники Тальнівського будинку культури. Назва їй така – «Коли говорять гармати, музи не мовчать».

– Плануємо щотижня на площі біля музею організовувати такі акції – виступи наших колективів. Не знаємо, як сприйматиме їх громада. Ми рівняємося на обласні центри, а там практикують в такий спосіб піднімати моральний дух громадян. Виступи мають бути патріотичного спрямування, короткі – хвилин на 40 і обов’язково включати номери, адресовані нашим славним ЗСУ, матерям воїнів-захисників, волонтерам та переселенцям. Отож зараз готуємо нові твори, посилено репетируємо, – коментує Володимир Таран, директор Тальнівського будинку культури.

Кипить робота і в селах громади. Працівники культури закінчують прибирати території біля клубів, а дехто в цей час навіть встиг зробити косметичний ремонт, і також будуть записувати художні номери, виставляти їх на сторінки у Фейсбук. Цим самим зміцнюючи віру в Перемогу, яка, переконані, вже близько.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: Понад 70 тисяч переселенців залишилися на Черкащині

Читайте нас також в Telegram!

13.04.2022 15:17
Переглядів: 1056
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.