Понад 70 тисяч переселенців залишилися на Черкащині

Станом на 13 квітня на Черкащину прибули понад 70 тисяч людей зі східних, південних і північних областей України, де тривали або тривають активні бойові дії. Область готова і надалі приймати переселенців, повідомив керівник ОВА Ігор Табурець.

Зі слів керівника ОВА, інфраструктура області наразі витримує таке навантаження.

“Ми аналізували ситуацію й готувалися, враховували всі плюси й мінуси. Саме тому нині оперативно реагуємо на нові виклики. Щодо інфраструктури, то наразі вона витримує навантаження. Працюємо з людьми, намагаємося зробити все, аби вони адаптувалися. За потреби область готова приймати ще вимушених переселенців. Маємо понад 28 тисяч вільних місць”, — розповів посадовець.

Також, зі слів Ігоря Табурця, наразі ідуть перемовини з бізнесом, який розглядає Черкащину для релокації з територій, де тривають бойові дії:

“Ми допомагаємо з підбором приміщень і пошуком кадрів. Маємо в області понад 275 тисяч квадратних метрів вільних приміщень, із яких у Черкасах – понад 180 тисяч.Також сподіваємося, що в область, враховуючи нинішню міграцію, приїдуть вузькоспеціалізовані фахівці, приміром, зі сфери важкої промисловості, високоточного виробництва, електроніки тощо”.

Керівник ОВА пояснив, що область сприятиме переселенцям у бажанні реалізуватися на новому місці.

suspilne.media

Читайте також: Жителі села на Тальнівщині передали у гарячі точки понад 1500 банок тушонки

Читайте нас також в Telegram!

13.04.2022 14:03
Переглядів: 546
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.