Що буде із опалювальним сезоном у Тальнівській громаді

фото тематичне

Майбутній опалювальний сезон 2022-2023 стане одним із найскладніших для нашої країни. У Тальнівській громаді триває активна підготовка до зими. Більшість об’єктів уже готові, але є й такі, які планують замінити або ремонтувати. Наша редакція звернулася до міського голови Тальнівської громади Василя Сідька, аби дізнатися, як триває процес підготовки до опалювального сезону.

За словами Василя Сідька, на балансі міської ради понад 85 комунальних закладів, які мають отоплюватись. Це і школи, і дитячі садки, і амбулторії та ФАПи, і пункти тимчасового утримання, і приміщення виконавчого комітету, територіальний центр та лікарня. Із цього переліку:

  • для 21 об’єкта тепло закуповується у постачальників;
  • 24 об’єкти опалюють дровами;
  • понад 30 – газом;
  • приблизно 13 закладів опалюється електрикою;
  • близько 10 можна опалювати, як газом, так і дровами.

Як повідомив міський голова, зараз проводять заміну котла за адресою: Гагаріна,7. Також у Тальнівському міському територіальному центрі проводять заміну одного котла та планують купити додатковий.

Крім того, у місті планується будівництво дільниці по переробці відходів рослинного походження в паливні пелети, що дозволить зменшити використання газу.

Василь Сідько додав, що оскільки у країні триває війна, у нашій громаді є близько 3 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Переважно вони розселені у приватному секторі, тож виникає потреба надати їм допомогу в опаленні будинків. Найближчим часом влада міста ухвалить рішення, яка це буде допомога – у грошовому еквіваленті чи безпосередньо паливними матеріалами. Також постає питання у забезпечені родин військовослужбовців, які зараз захищають нашу країну від агресора.

Якщо виникнуть надзвичайні ситуацій, розповідає Василь Петрович, планують закупити дизельні та бензинові генератори. Також у нас є запаси щепи на випадок, якщо не буде транспортної логістики.

–Тобто опалювати об’єкти першої значимості, такі як лікарня, ми зможемо своїми силами, каже міський голова.

Нагадаємо, що опалювальний сезон починається, якщо середньодобова температура повітря в регіоні протягом трьох діб поспіль не піднімається вище +8°С. Старт сезону дає місцева влада, яка ухвалює відповідне рішення.

Тая АГАВЕРДІЄВА

Читайте також: Доньки військових з Тального кошти з продажу браслетів передають на потреби захисників

Читайте нас також в Telegram!

 

16.08.2022 10:52
Переглядів: 909
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.