Доньки військових з Тального кошти з продажу браслетів передають на потреби захисників

Ми познайомилися з двома дуже патріотичними юними україночками з Тального на Черкащині, які допомагають військовим. Дівчата плетуть браслети з резинок і бісеру та продають свої вироби у центрі міста. Виручені кошти передають місцевим волонтерам, або ж самі купують щось солоденьке захисникам.

12 річна Каріна Мельник та 9-річна Єва Гуцало працюють порізно. Каріна плете браслети з резинок, а Єва з бісеру. В обох дівчаток батьки військові, нині вони обороняють країну від наступу ворога. А юні школярки для того, щоб наблизити Перемогу, аби їхні батьки швидше повернулися додому живими і здоровими, допомагають власними силами.

Мама Каріни Наталія розповідає, що донька сама виявила таке бажання продавати вироби і віддавати кошти волонтерам. Вона вправно плете кольорові красиві браслетики та продає їх бажаючим. Дівчинка каже, коли люди бачать, що ці кошти відправлятимуться захисникам, то можуть навіть не брати вироби, а просто давати їй гроші. Натомість вона їм дуже дякує за довіру.

За словами Каріни, їй вдалося зібрати більше 1000 гривень. За всі виручені кошти вона придбала солодощі військовослужбовцям. Та передала придбане тальнівським волонтерам Альоні Мельник і Сергію Безвітрому, які напередодні збиралися у чергову поїздку на Схід. Натепер захисники вже ласують солодощами від Каріни та безмежно дякують їй за підтримку. Адже, як кажуть самі військові, воюють вони саме заради вільного та мирного життя всіх дітей України.

– Переповнює неймовірна гордість та радість за те, що в нас такі благородні, добрі і цілеспрямовані діти. Каріна неймовірна молодчинка, вона не витрачала час на ігри в телефоні, а трудилася. І ось результат – передала військовим смаколики від себе, чим ще більше підняла їхній бойовий дух, – розповідає волонтерка Альона, яка передала солодощі військовим.

Інша дівчинка Єва теж завзято трудилась. Її мама Світлана розповідає, що тато дівчинки, який зараз захищає нашу Батьківщину, завжди навчає доньку бути сильною і працьовитою. Вона ж засвоює ці знання, чим батько дуже гордиться. За продані прикраси з бісеру Єва виручила 1000 гривень та вирішила їх особисто передати місцевій волонтерці Анні Радченко, щоб вона використала їх для потреб військових.

– Це був неочікуваний, приємний та зворушливий момент. Єва має дуже добре серце. Щиро дякую батькам за таке виховання дитини. Кошти, що передала дівчинка пішли на черговий збір, який ми відкрили напередодні, на автомобіль для військових, – розповідає волонтерка Анна.

І Єва, і Каріна надалі продовжують трудитися. Дівчатка розуміють, що Україна має бути понад усе, а для швидшої Перемоги потрібно працювати всім. Дякуємо, їм за підтримку, за активність. Така дитяча праця стимулює інших і дорослих, і дітей долучатися до взаємної боротьби проти ворога. Ми точно переможемо!

Ольга МОСКАЛЕНКО

Читайте також: Підприємець з Тальнівщини розповів про те, як вдалося транспортувати військових на протезування до США

Читайте нас також в Telegram!

14.08.2022 10:00
Переглядів: 1105
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.