Процес передачі Тальнівської лікарні у громаду зрушив з мертвої точки

Сьогодні 23 липня відбулася 59-а сесія Тальнівської міської ради, від якої очікували прийняття важливого, у деякому сенсі, навіть доленосного, рішення для жителів Тальнівщини. Чи бути центральній районній лікарні у Тальному?

Із 19-и питань порядку денного воно виявилося 15-им. Після пропозиції окремих депутатів питання «Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл та міста району КНП «Тальнівська ЦРЛ» Тальнівської районної ради та майнових комплексів, будівель у комунальну власність Тальнівської міської ОТГ в особі Тальнівської міської ради» розглянули 2-им.

До депутатів вкотре звернувся керівник лікувального закладу Олег Солодько з проханням надати згоду. Надійшло й чергове звернення від лікарів, які просять зберегти їхні робочі місця. Солодько запевнив, що і колектив закладу, і всі жителі громади будуть вдячні депутатам за позитивне рішення.

Проблема закриття Тальнівської ЦРЛ не залишила байдужим і місцевого підприємця Володимира Мовчана, який неодноразово підтримував заклад, добре розуміючи його значущість для людей. А це найсучасніше нове обладнання, відремонтовані відділення. Передати все, і заодно, й кадри у сусідній район – неприпустимо. Він звернувся до депутатів міської ради з відкритим листом-зверненням, у якому закликав прийняти правильне рішення – зберегти лікарню. У листі йшлося, що Володимир Мовчан і «надалі бере на себе зобов’язання підтримувати лікарів та допомагати закладу, але за умови, що місцева влада також думатиме про людей, працюватиме для них і не забуватиме, що саме цим громадянам вони зобов’язані своїми здобутками».

Депутатський корпус рішення підтримав одноголосно.

Ліна ЯЛОВСЬКА

23.07.2020 14:28
Переглядів: 2566
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.