Популярний клуб танцю в Тальному має новинку

При клубі спортивно-бального танцю «Лавіта», що далеко не перший рік діє на базі Тальнівської школи №2, вже відбулося кілька тренувань нововідкритої групи «Зумба». Заняття – двічі на тиждень у вечірній час (триває годину), тож це зручно для тих, хто працює. «Зумба» – хороший варіант для тих, хто хоче отримати чудовий настрій, підтримувати своє тіло у гарній фізичній формі, а чи й позбутися пари зайвих кілограмів. Під звуки запальної ритмічної музики встояти на місці навряд чи вдасться. Зараз у групі тренуються близько 20-ти осіб. Вік – від 20-ти до 55-ти років.
– Це танцювальна вечірка, яка проводиться в латинському стилі. Зараз це один з найпопулярніших напрямків. Під час заняття є вправи й фізичні – з навантаженням на ноги, прес, але в основі – танок, тому все в задоволення, на одному подиху, – розповідає тренерка та молода мама 5-тимісячного малюка Каріна Мороз. Жінка родом із Здобутка, зараз живе в Тальному. Раніше навчалася та працювала в Каневі, проводила заняття з хореографії в одній із тамтешніх шкіл, мала свою студію, де навчала діток європейських і латиноамериканських танців.
– Я отримую від танцю задоволення, як іду – в мене година є, щоб розслабитися: поки тато з синочком вдома, я заряджаюся енергією, – каже Мороз.

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте також: Танці для всіх: молоді тренери з Тальнівщини навчатимуть танцювати дітей і дорослих

27.12.2021 09:00
Переглядів: 1866
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.