Підприємець з Тального допомагає захисникам коштами і поступово облагороджує свій заклад

Тальнівчанин Дмитро Литвинюк пригадує, як ще з молоду брався за різну роботу. Шукав варіанти, де б заробити кошти на прожиття. Тож, каже, працював водієм трактора і комбайна, також був вантажником, а потім спробував свої сили за кордоном.

Поїхав в Іспанію, де продовжив перелік своїх спеціальностей. Почав працювати поваром. Та, як зауважує, це не було для нього в новинку. Адже з кухнею він товаришував з дитинства. Зізнається, що все завдяки маминій праці. Вона куховарила на різних застіллях, а його брала з собою. Та й, певно, йому теж було те до вподоби, бо якби навпаки, то не сидів би поряд з мамою і не ліпив вареники.

По приїзду з-за кордону Литвинюк задумався над власною справою. У той час якраз почали розчищати та облагороджувати територію теперішньої зони відпочинку в Тальному «Співоче поле». Тож, не гаючи часу, він поцікавився, чи можна облаштувати тут кафе. Дозвіл отримав і приступив до роботи. Каже, що працював завзято. Пригадує, як на місці його нинішнього закладу був пустир. Проте тепер тут можна спокійно посидіти, відпочити та посмакувати різними стравами. Вибір яких, наголошує чоловік, дуже великий. Є і мангал-меню, де він готує власноруч.

– Можемо приготувати все, що попросите, але зараз це не головне. Основне, щоб війна закінчилася, щоб перемога була якнайшвидше, і щоб всі були здорові, – наголошує Литвинюк.

Розповідає, що на фронті є багато знайомих. Він намагається підтримувати та допомагати. Передавав кошти місцевим волонтерам, щоб закупили хлопцям найнеобхідніше. На святі до Дня захисту дітей безкоштовно пригостив всіх учасників морозивом. Відповідно і його заклад нині продовжує працювати, та ще й поступово розвиватися.

Марта ДОВЖУК

Читайте також: Шестикласниця з Тального спробувала себе у престижному мовному конкурсі

Читайте нас також в Telegram!

08.07.2022 15:31
Переглядів: 4987
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.