Депутат Тальнівської міської ради поклопотав про капітальний ремонт мосту

Від важкої техніки та негоди місток у с. Кобринове, що Тальнівщині, перетворився на суцільну вибоїну: асфальтне покриття зносилося, почали руйнуватися цегляні опори моста через річечку Макшиболото. Міст побудований у 1963 році і з’єднує між собою дві частини села. Якщо він завалиться, то жителі 4-х вулиць залишаться відрізаними від світу. Селяни звернулися до депутата міської ради Олексія Бойко, який балотувався від партії «Слуга народу» на їхньому виборчому окрузі. Олексій Васильович написав депутатське звернення до міського голови та сесії міської ради. Відразу ж виїхала комісія ЖКГ для обстеження аварійного об’єкту. Нею було встановлено, що міст критичний і потребує ремонту. Вартість робіт оцінили у 50 тис. грн. і подали заявку на розгляд бюджетної комісії. На ній був присутній і депутат Олексій Бойко, який обґрунтував перед членами комісії необхідність термінового ремонту моста. Депутати на сесії в п’ятницю таке рішення підтримали.

Минулого понеділка вранці в Кобриновому розпочалися роботи, прибула техніка. На допомогу технічній бригаді прийшли сільські працівники з благоустрою разом з адміністраторкою Нелею Брижко та старостою Павлом Козаченком. Не стоять осторонь і місцеві орендарі Василь та Олексій Бойки, Олексій Пасєка. Контроль за виконанням робіт здійснює Ротаєнко Володимир Мусійович.

–На даний час познімали бетонні плити і чекаємо, що привезуть туди кольца. Робитимуть подушку зі щебеню, а вже потім застелять шаром асфальту. – каже адміністраторка Неля Брижко, – Через дощі ремонтні роботи тимчасово не ведуться, лише підвозяться будівельні матеріали.

 

Ліна ЯЛОВСЬКА

09.06.2021 09:17
Переглядів: 561
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.