Підприємець із Кривих Колін продовжує підтримувати бокс на Тальнівщині - Вісті Черкащини

Підприємець із Кривих Колін продовжує підтримувати бокс на Тальнівщині

Після навчально-тренувального збору національна збірна команда України з боксу виборювала медалі на Чемпіонаті світу з цього виду спорту (жінки-молодь), який тривав 2 тижні (з 10 по 24 квітня) у польському м. Кельце. У ньому у ваговій категорії «81+» взяла участь (і це по праву можна назвати історичною подією) тальнівчанка Вікторія Левчук, вихованка боксерського клубу «Тріумф-Спорт» (діє на базі спортшколи у Тальному). За крок до медалі наша спортсменка поступилася титулованій боксерці із Казахстану та стала 5-ю на Чемпіонаті світу. Загалом збірна України посіла 5-те командне місце: дівчата завоювали 1 медаль (срібло), хлопці – 5 медалей (1 золото, 2 срібла та 2 бронзи).

У навчально-тренувальному зборі (м. Львів) взяла також участь юніорка із Тального Владислава Солов’янова. Боксерка зараз готується до Чемпіонату Європи, який відбудеться на початку липня у Грузії. Головний тренер збірної запропонував тренеру дівчини Івану Бабою, аби він привіз на цей збір і її – це можливість допомогти готуватися до Чемпіонату світу іншим боксеркам, отримати досвід та підготуватися особисто до Чемпіонату Європи. Щоправда, ця поїздка – за власний рахунок. Щоб поїхати до Львова на 12 днів (саме стільки тривало навчання), потрібні були чималі кошти. Окрім цього, одразу після навчального збору збірна вирушила на Чемпіонат світу – найвищий за рангом рівень з боксу серед молоді. До Кельце поїхав і особистий тренер Вікторії Левчук Іван Бабой. Поїздка тренера та спортсменки стала можливою завдяки підтримці підприємця з Кривих Колін, що на Тальнівщині, Володимира Мовчана, який профінансував її у повному обсязі (ТМ «Перший млин»).

Боксерський клуб «Тріумф-Спорт», дитячо-юнацька спортивна школа та батьківський комітет висловлюють Володимиру Петровичу щиру подяку за підтримку і допомогу. Від усього серця бажають здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. «Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє молоді та нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за часточку душі, подаровану нам!» –  дякують підприємцю.

Світлана САВЧЕНКО

28.04.2021 10:31
Переглядів: 561
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.