Одна з автобусних зупинок на Тальнівщині може впасти на людей, які чекають автобус

Автобусна зупинка за маршрутом Тальне-Мошурів-Романівка-Поташ, що на Черкащині, вже більше як три тижні стоїть похилилена на один бік. Невідомо, чи то від пориву вітру, чи постарався хто, бо рух біля зупинки є постійно, люди нею користуються. До того ж, навколишня територія завжди засмічена, урна переповнена і сміття розлітається повсюди. Однак нині там небезпечно чекати автобус або будь-який інший транспорт, бо металева конструкція нахилена, ніби ось-ось має впасти. А зупинка потрібна для того, щоб, чекаючи, мати змогу ще й сховатися від дощу або від пронизливого вітру, адже іноді в такому очікуванні можна простояти більше години.
Схожі ситуації із автобусними зупинками трапляються і по всіх селах Тальнівщини. Наприклад, у Романівці, за словами адміністраторки Надії Чубань, дві зупинки громадського транспорту зараз уже в задовільному стані. Каже, нещодавно одну із них відремонтували спільними зусиллями: з будівельними матеріалами допомогли приватні підприємці села, а частину видали у КП «Тальне-Сервіс», яке нині й має опікуватися всіма автобусними зупинками у громаді. Роботи виконав сільський працівник з благоустрою.
У селі Лащова є також дві зупинки: одна побудована ще за радянських часів і кожного року її «підрихтовують» (фарбують, штукатурять), а інша – більш сучасна – зроблена із металоконструкції. Однак, як наголошує адміністраторка села Любов Данилюк, вона не дуже затишна, сховатися там від холодного вітру не вийде, хіба що дощ перечекати. Каже, з цього приводу ще не зверталася до КП «Тальне-Сервіс», проте планує повідомити.


Керівник комунального підприємства Віталій Марченко інформує, що тепер у їхньому підпорядкуванні багато об’єктів у селах і в місті, тому вони намагаються працювати з усіх сил. Говорить, що про пошкоджену зупинку за маршрутом Тальне-Мошурів-Романівка-Поташ знають, бачили, їздили туди з інженером та вирішували, що з нею робити.
– Будемо ремонтувати її приблизно через два тижні, бо зараз виконуємо іншу роботу. Ми зробимо цю зупинку меншою. Хочемо переробити верх – зробити його рівним, трішки окультурити, щоб зупинка мала кращий вигляд. Там також розмістимо урну і, відповідно, прибиратимемо сміття.
Скоро зима, а нам треба, щоб ще літо було. Не встигаємо, дуже багато справ. І обеліски, і пам’ятники по селах – усе нам передають. У кожному селі зупинки треба штукатурити, є і лавки у поганому стані, паркові зони, дитячі майданчики та інше. Дуже багато всього, тільки потрібно ставати і робити. Адміністратори сіл до нас постійно звертаються, інформують і просять, щоб швидше робили. Зупинки по всіх селах теж будемо ремонтувати, але у цьому році вже не встигнемо. Зараз їх частково ремонтують ті люди, які працюють по благоустрою у селах, – повідомив Віталій Миколайович.
За коментарями з приводу похиленої зупинки ми звернулися до заступника міського голови з питань ЖКГ Олександра Маринченка, який, насамперед, має бути у курсі цієї справи. Однак посадовець повідомив, що про це нічого не знає, бо був у «черговій» відпустці. Хоча зупинка перебуває в аварійному стані більше трьох тижнів. Ще Маринченко наголосив, що ця зупинка відносно нова, їй всього 2 роки.
Тож цікаво, чому такі нагальні проблеми не бачать посадовці, мабуть, тому, що заступник міського голови Олександр Маринченко більшість свого робочого часу перебуває як не на лікарняному то у відпустці. А похилена автобусна зупинка хай собі падає на людей…

Марта ДОВЖУК

20.10.2021 09:00
Переглядів: 853
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.