На Тальнівщині відбувся обласний турнір з боксу

Цієї суботи у Тальному вперше відбулася масштабна спортивна подія – відкритий обласний турнір з боксу. На сцені районного будинку культури обладнали новенький професійний ринг, який для вихованців Тальнівської ДЮСШ придбали Управління у справах сім’ї, молоді і спорту Черкаської облдержадміністрації та Федерація боксу Черкаської області. Для проведення турніру наше місто обрали не випадково, адже юні тальнівські боксери зарекомендували себе на обласному та всеукраїнському рівнях.

А почалося все у 2015 році, коли при Тальнівській ДЮСШ організували боксерський клуб «Тріумф-Спорт». Молоді тренери Іван Бабой та Сергій Пожинок з великим ентузіазмом почали навчати азам цього виду спорту тальнівських хлопчаків та дівчат. Згодом з’явилися і результати: 8-ро вихованців клубу стали чемпіонами області, а Роман Панько та Олександр Штангей – чемпіонами України. До звитяг хлопців додали свої перемоги й дівчата – Оксана Гончар, Анастасія Шаргородська, Владислава Солов’янова, Ангеліна Михайлова, Вікторія Левчук, Анна Букань, Неля Заєць, Діана Погосян.

Цілими родинами вони зібралися в суботу у залі будинку культури на справжнє свято боксу. Одні – змагалися в ринзі, інші – підтримували в залі.

До Тального на проведення боксерського турніру з’їхалися почесні гості: начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації Максим Зеленський, президент Федерації боксу Черкаської області Сергій Тищенко, віце-президент Федерації боксу області Юрій Ботнар.

У своєму вітальному слові Сергій Тищенко зазначив: «Дуже приємно відзначити, що у нас у таких невеличких містечках розвивається бокс. У вас з’явився новий професійний ринг, і це дасть змогу виховати своїх Ломаченків, Усиків. Ми мріємо, щоб у нас на Черкащині з’явився свій олімпійський чемпіон. Слава боксу! Слава Україні!». Від президента Федерації боксу України Володимира Продивуса і від Федерації боксу Черкаської області Сергій Тищенко вручив Подяки Анатолію Підгорному, благодійному фонду «Разом з Кернел», благодійнику Володимиру Мовчану, Володимиру Тарану, Іванові Шевченку, Василю Сідьку, Валерію Ковалю, Леоніду Швецю за вагомий внесок у розвиток боксу, популяризацію здорового способу життя.

За результатами 15 цікавих поєдинків кращих боксерів БК «Тріумф-Спорт» із достойними суперниками боксерських клубів Черкаської та Вінницької областей кращими визнали спортсменів Тальнівської ДЮСШ. На їх рахунку – 10 перемог, 4 нічиї, 1 поразка.

Свято вдалося на славу. А чомусь для очільниці районної ради Валентини Любомської воно виявилося не таким уже й значущим, були справи важливіші…

Редакція газети «Новий Дзвін»

21.12.2019 17:37
Переглядів: 550
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.