На Тальнівщині ще одна школа переходить на дистанційне навчання

Відвідуваність у школах Тальнівської громади на Черкащині зменшилась через простудні захворювання. Все більше навчальних закладів громади перейшло на дистанційне навчання.

– Станом на 1 лютого на карантині класи з 5 по 11 у Тальнівській школі №2 та у Мошурівській загальноосвітній школі, є у цих навчальних закладах й початкові класи, які навчаються дистанційно. У Тальнівській гімназії № 3 два класи на карантині. Кривоколінська та Майданецька школи нині повністю навчаються дистанційно, – коментує Раїса Карман, керівниця відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міськради.

Відомо, що з 3 лютого Тальнівський НВК теж повністю йде на дистанційне навчання.

За словами Раїси Карман, якщо відвідуваність у школі складає менше 50% дітей, то весь навчальний заклад йде на карантин. А якщо відсоток відвідуваності більший, то продовжують навчатися за звичним розкладом. Проте раптом у класі хоча б в однієї дитини підтверджується ковід, тоді весь клас переходить на дистанційне навчання.

За статистикою на 31 січня цього року за даними КНП «Тальнівський ЦПМСД» Тальнівської міськради хворих на коронавірусну хворобу на амбулаторному лікуванні перебуває всього 164 особи, з них 33 дітей.

Ольга МОСКАЛЕНКО

Читайте також: На Тальнівщині у деяких школах знову навчатимуться дистанційно

 

02.02.2022 15:25
Переглядів: 1108
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.