На День молоді атовці їли кашу і грали в футбол (шукайте себе на фото)

У Тальному на День молоді для ветеранів АТО організували спортивне свято.

О десятій на районному стадіоні, під пекучим сонцем зібралися держслужбовці, представники районної та декількох сільських рад, а також атовці, “афганці”, волонтери та колишні прикордонники. Перед ними на футбольному полі – керівники району та воєнком. Перші особи виступали коротко. Привітали із Днем молоді та Дем Конституції.

Вручили старшині Володимиру Швецю та імениннику-волонтеру Олександру Яровому і від влади, і від військкомату, і від військових частин по півдесятка подяк. На цьому офіційна частина закінчилася.

Публіка перейшла в затінок. Хтось пив квас, хтось їв морозиво. Малеча розважалася на батуті, встановленому підприємцем Гончаруком.

На малому полі змагалися футбольні команди ветеранів АТО, колишніх прикордонників та “афганців”.

“Хто із хлопців буде грати, ми до останнього не знали”, – каже зав сектором молоді і спорту Олександр Щербаков.

Матч тривав за скороченою програмою – по 10 хвилин. Із рахунком 3:1 перемогла команда в складі Андрія Біліченка, Сергія Попіначенка, Андрія Щербатюка, Олександра Андрющенка, Олександра Алишева, Слави Олійника, Валерія Громосевича, Юрія Ракоци, Руслана Сороки.

На сусідньому полі, малечу розважали працівники районного будинку дітей і юнацтва. За участь у конкурсах та естафетах усі учасники отримали солодощі.

Та найбільше чекали кашу і юшку.

“За польову кухню домовився із директором РайСТ Борисом Міщенком. Віктор Бірченко погодився безкоштовно її привезти і відвезти. За крупу договорилися Гречка і Захарчук. Тульчинський дав м’яса. Неділько готував юшку…”, – розповідає голова спілки прикордонників Тальнівщини Микола Мельник.

Микола Якович каже, що до підготовки свята також долучилися Василь Данилюк, Тетяна Буга, Тетяна Півторак та багато-багато інших. Разом із атовцями приїхали сільські голови Соколівочки, Веселого Кута, Заліського. Сільський голова Кобринової Греблі сам не зміг приїхати, зате надав автобус атовцям.

Підживившись кашею та юшкою, одні пішли продовжувати свято, а інші вболівати за ФК “Тальне”, який програв з рахунком 3:2 команді села Червона Слобода, Черкаського району.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: ”О, тепер бачимо, Єва з грудьми” (фоторепортаж, шукайте себе на фото)

27.06.2016 11:09
Переглядів: 1364
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.