”Ми всі знаємо, чим закінчиться ця справа”

Минулого четверга відбулося чергове судове засідання у справі Олександра Біленка, Анатолія Шутка та Геннадія Безчасного, яких звинувачують у незаконній передачі державного підприємства Тальнівський КХП в приватну власність депутату облради і підприємцю Олександру Короткову.

Перед початком засідання у судовій залі – лише обвинувачені, адвокати, прокурор, журналісти і жінка, яка роздає коротковську газету. Коридором ходять одягнені у вишиванки працівники суду і прокуратури.

Суд розпочинається із запізненням на півгодини. Головує суддя Ірина Воронкова. Розглядається єдине питання – відвід судді Катерини Міщенко.

Ірина Григорівна просить сторони ще раз висловити причини відводу. Прокурор наполягає, щоб справу розглядали в іншому місті, а адвокати обвинувачених, просять замінити суддю, бо її племінник працює у підпорядкуванні Безчасного. Шутко і Безчасний підтверджують сказане адвокатом, а Біленко замість короткого слова “так”, виголошує довгий монолог. Він чомусь переконаний, що звинувачення надумані.

“Ми всі знаємо, чим закінчиться ця справа. Мені слідчий каже, чого вони до вас причепилися, тут же нема складу злочину… Я чекаю закінчення, щоб взятися за тих, хто це організував. І суми будуть із шістьма нулями”, – гнівається Олександр Біленко.

Вислухавши, суддя оголошує перерву і йде у дорадчу кімнату. Тим часом, колишній мер дає інтерв’ю газеті борошномельного короля Короткова. В тому, що сталося звинувачує всіх на світі, тільки не себе. Він вкотре повторює, що справу виграє.

За півгодини з’являється суддя Воронкова. Повідомляє, що відвід задоволений. Тепер мають призначити нового суддю.

Нагадаємо, Верховна Рада України зарахувала Тальнівський КХП до переліку стратегічних підприємств. Дозвіл на його приватизацію міг дати лише парламент. У 2010 році стараннями Біленка і спільників, комбінат став приватною власністю олігарха-регіонала Короткова.

Олег ШАТАЙЛО

23.05.2016 15:48
Переглядів: 1000
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.