Ми вміємо об’єднуватися і надавати руку допомоги – 100 тис. гривень передано Тальнівській райлікарні - Вісті Черкащини

Ми вміємо об’єднуватися і надавати руку допомоги – 100 тис. гривень передано Тальнівській райлікарні

У попередньому номері газети “Новий Дзвін” та на сайті “Вісті Черкащини” ми писали про те, що Тальнівська районна лікарня, яка визнана такою, що має право госпіталізувати та лікувати пацієнтів з коронавірусом, потребує негайної допомоги.

Що це означає? Адже закладу вже неодноразово допомагали, не можна заперечити й той факт, що, дякуючи фінансовій підтримці небайдужих заможних людей, лікарня змогла підписати договір з НСЗУ про надання чималого пакету послуг. Та сьогодення кидає нам багато викликів. І пандемія – один із них. Оскільки в Тальнівській ЦРЛ вже перебувають ковідні хворі, яким вкрай необхідні кисневі концентратори та дорогі препарати, а фінансування з Національної служби здоров’я, на жаль, не надходить відразу після підписання договору, тому люди змушені купувати дороговартісні ліки самостійно. Не кожному вони по кишені. Безкоштовно заклад забезпечує лише шприцами, системами та деякими препаратами, наприклад, гормонами. У разі фінансування з Національної служби здоров’я України ситуація повинна змінитися. На лікування даної категорії хворих та за надану послугу закладу надійде фінансове забезпечення. Як показує приклад сусідніх районів, кошти надходять не відразу, а з затримкою у кілька місяців. А це чиїсь життя, це й безпека наших лікарів та медичних працівників, засобів захисту у яких також з кожним днем стає все менше.

Залишатися осторонь чужої біди – неприпустимо і неприйнятно. Тому Євгеній Безталанний, кандидат на голову ОТГ від політичної партії «Слуга Народу», дізнавшись про такий стан речей, відразу ініціював збір допомоги для земляків, що борються з підступним вірусом. Ця допомога їм вкрай необхідна. Він звернувся до підприємців, фермерів, сільгоспвиробників, заможних людей не бути байдужими до чужої біди. Власне, сумніву не було: ми вміємо об’єднуватися і надавати руку допомоги тому, хто її потребує. За тиждень часу було зібрано 100 тис. грн.. У передвиборчій гонці представники різних партій і політичних сил, об’єдналися як одна дружна сім’я. Зібрані кошти вони передали лікувальному закладу. Цей приклад ще раз підтверджує: «Разом ми сильніші!».

–В такий час дійсно треба об’єднуватися разом. Вірус підступна річ, порятунком від нього може стати колективний імунітет. Ми з родиною завжди допомагали лікарні, і зараз нам сподобалася ідея Євгенія Безталанного, тому підтримали не вагаючись, – поділився роздумами Володимир Петрович Мовчан.

–Всю свою депутатську каденцію ми допомагали людям. І зараз, звісна річ, не могли залишитися осторонь, мобілізували свої сили та приєдналися до збору коштів. Це добра справа, ми підтримали Євгенія Безталанного з його ініціативою, тут політики не має бути й близько, – каже Микола Гурбич, кандидат в депутати міськради від ПП «Європейська солідарність».

–Ми займалися передвиборчою кампанією та не одразу приєдналися до збору. Проте пройти повз ніяк не могли. Самі почали збирати, мобілізували наших виборців, закликали мешканців приєднатися. Передали все Євгенію Безталанному, який всіх і об’єднав, – поділився Анатолій Ковальов, кандидат в депутати від партії «Сила і честь».

 

Ліна ЯЛОВСЬКА

19.10.2020 18:18
Переглядів: 1796
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.