Море посмішок, квітів та щирих побажань: на Тальнівщині вітали освітян з професійним святом

Не зважаючи на дрібний осінній дощ, у п’ятницю 4 жовтня центр Тального розцвів від ошатних чоловіків та жінок, дитячих юрм та моря квітів. У районний Будинок культури з’їхалися освітяни з усього району ще раз почути слова привітань та насолодитися виступами творчих колективів Тальнівщини у своє професійне свято – День учителя. Зі сцени звучали слова про те, що професія учителя – унікальна. Подібної їй в світі немає, адже все починається від учителя, його мудрості, любові, терпіння.

Тому найкращі номери творчих колективів району сьогодні у дарунок цим люблячим і терплячим, добрим і чуйним, творчим і наполегливим людям.

Свято відкрив народний аматорський духовий оркестр «Сурми Тальнівщини» (керівник Володимир Таран), зігравши 4 чудові мелодії. Свої танцювальні композиції дарували учасники студії спортивного танцю «Енергія» (керівник Ірина Присяжнюк), колективу «Лавіта» Тальнівської школи №2 (керівник Наталія Шевчук) та «Фантазія» Тальнівської дитячої музичної школи (керівник Людмила Бабой). Для освітян звучав «Київський вальс» у виконанні ансамблю «Дударики» Майданецької школи (керівник Петро Кульбіда), співала учениця Тальнівської санаторної школи-інтернату Злата Волянська, виконували свої композиції два вокальні колективи Мошурівської школи – «Дзвіночки» та «Співаночки» (керівник Віталій Фурса). Хвилю овацій викликали «Веселі мишенята» – найменші учасники свята, що прийшли вітати своїх вчителів та улюблену Людмилу Василівну Бабой, керівника колективу «Фантазія».

Не забули привітати освітян і аматори самодіяльного мистецтва районного будинку культури: тріо «Дожниця» (керівник Лідія Тицькун), ансамбль «Тальнівчанки» (керівник Алла Іщенко), ансамбль «Джерела» (керівник Віталій Фурса) та солістка районного будинку культури Тетяна Вовк.

Найкращих вчителів району нагородили відзнаками та почесними грамотами. Від Міністерства освіти і науки України вручили грамоту і подяку Владиславі Доманіцькій, вчителю іноземної мови Тальнівського економіко- математичного ліцею. Почесною грамотою Черкаської облдержадміністрації нагородили Світлану Гончарову, вчителя української мови та літератури Вишнопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів та ще багатьох вчителів почесними грамотами Тальнівської райдержадміністрації та районної ради. 85 грамот вручили працівникам закладів освіти Тальнівщини у колективах.

Ми приєднуємося до щирих привітань і бажаємо вам, дорогі вчителі, міцного здоров’я, незгасимої енергії, нових здобутків та перемог.

Ліна ЯЛОВСЬКА

12.10.2019 11:08
Переглядів: 649
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.