Міні-садок у Тальному не конкурент звичайним садочкам

«Три години без дитини» – під таким гаслом уже понад рік працює міні-садок «Foxyland», яким опікується Владислава Лисиця. Вона розповідає, що тут дітки розвиваються і навчаються під час гри. А батьки тим часом можуть відпочити або зайнятися власними справами, що дуже зручно.

Владислава Олександрівна за освітою вчитель початкових класів, навчалася у Національному педагогічному університеті імені П. Драгоманова. Має 6 років досвіду роботи – працювала вихователем у міському садочку «Золотий ключик». Потім разом з чоловіком відкрили дитячо-розважальний центр «Foxyland».

– Я запропонувала таку ідею, адже у місті на той час не було такого великого розважального центру, а мені хотілося, щоб наші діти Тальнівщини не їздили в Умань або Черкаси, а в нас на місці відвідували такий заклад, де можна провести час із сім’єю та відсвяткувати день народження дитини.

Взагалі, ще на початку, ми планували, щоб наш центр був розважально-розвиваючим. Тепер він таким і є. До того ж, міні-садок – це не звичайний садок. Тут відбувається адаптація дитини до садочка. І вікова категорія сьогодні у нас від 2 до 6 років, адже ті дітки, що ходили минулого року, підростають і хочуть надалі ходити до нас. Я починала одна працювати з дітками, а зараз нас троє. Крім мене, вчитель початкових класів та вчитель англійської мови. З вересня ми набиратимемо групу – підготовка до школи та англійська мова. Це зручно для батьків, якщо дитина відвідуватиме два заняття в одному місці, – розповідає Владислава.

Міні-садок працює постійно, його можна відвідувати від 2 до 5 разів у тиждень. Пані Влада зауважує, що до садочка приходять навіть немісцеві дітки, ті, які приїжджають до бабусь з інших міст. Взагалі, щоб дитина ходила до цього закладу ніяких паперів оформляти не потрібно. Нині садочок відвідує більше 15 дітей.

– Заняття кожного тижня у нас тематичні. Під час гри ми проводимо з дітьми різні дослідницькі роботи, ознайомлюємо їх з навколишнім середовищем. Нещодавно у нас були ігри з водою. Діти із задоволенням перекидали ніжками кульки з однієї ємкості з водою в іншу, суху. Взагалі, для дітей дошкільного віку ігри мають виняткове значення – це для них і навчання, і праця, і серйозна форма виховання, – каже жінка.

Дізнатися більше про роботу садка та побачити, чим займаються у ньому дітки, можна на сторінці Владислави в Інстаграм foxyland_kids_club. До речі, з 19 липня у «Foxyland» також розпочнеться літній табір для діток від 3 до 7 років. Кожен день у таборі буде тематичним, тут проводитимуть різні майстер-класи, навчатимуть англійської мови та організовуватимуть екскурсії. Як зауважує Владислава, всім, хто стежить за їхньою сторінкою в Інстаграм і неодноразово відвідував заняття у цьому закладі, буде знижка – 15%.

Мама Тетяна розповідає, що її 4-річний син ще з вересня відвідує міні-садочок у «Foxyland» і йому дуже подобається. Жінка зауважує, що тут дуже цікавий підхід до дітей, вони розвиваються, граючись.

Ольга МОСКАЛЕНКО

14.07.2021 14:45
Переглядів: 1397
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.