Медиків Тальнівщини з професійним святом привітав депутат облради

18 червня, напередодні Дня медичного працівника, депутат обласної ради Ігор Новицький привітав усіх медичних працівників Тальнівщини зі святом.

–Зі святом, дорогі наші медики, – звернувся депутат до присутніх у актовій залі Тальнівської багатопрофільної лікарні. – Сьогодні, як ніколи, Ваша професія дуже важлива, адже Ви самовіддано боретеся з хворобою, спричиненою ковідом. Від Володимира Петровича Мовчана та від себе особисто хочу кожному з Вас щиро подякувати та передати солодкі подарунки. Це найменше, що ми можемо для Вас зробити. Ми підтримували і надалі будемо підтримувати медицину в Тальному. З Олегом Володимировичем Солодьком ми щойно поспілкувались з приводу того, що вдалось зробити за цей рік. Вдалось зробити безпрецедентні кроки – за 8 місяців у лікарню вкладені більш ніж 12 мільйонів гривень. Це рентген-апарат, ендоскопічні прилади і решта обладнання. Сьогодні вже почалося фінансування купівлі житла для молодих спеціалістів: державою планується надавати вступні підйомні – від 20-100 тисяч гривень – для спеціалістів, аби залучити їх у медичну галузь у невеликих містечках. У планах на найближче майбутнє маємо також МРТ-установку, яка вкрай необхідна лікарні. Про це ми теж говорили з керівником. Нічого нереального немає, потрібно лише працювати над цим. Олег Володимирович є депутатом громади і входить до бюджетної комісії, він знає, скільки коштів з місцевого бюджету виділили на розвиток медицини. Цього року було виділено не стільки, скільки хотілося. У наступному році ці показники обов’язково зростуть. Попри все, не може не радувати те, що наш медичний заклад на очах оживає, розвивається, йде в ногу з часом. І мова не лише про технічне оснащення та сучасне обладнання, а й про персональний професійний ріст медичних працівників. В цьому році вперше, за словами Олега Володимировича, до свята працівникам медзакладу виплатили преміальні – в розмірі посадового окладу. Це хороша мотивація.

Бажаємо Вам здоров’я, успіхів, наснаги і всього найкращого! А ми, в свою чергу, будемо робити все можливе і неможливе, аби медицина на Тальнівщині процвітала! Зі святом Вас!, – зазначив Новицький.

 

Також в цей день лунали привітання та щирі побажання медичним працівникам Тальнівського центру первинної медико-санітарної допомоги та Тальнівської підстанції швидкої медичної допомоги:

–Зичу Вам міцного здоров’я, сімейного щастя та благополуччя. Нехай Ваша нелегка праця, яка повертає людям здоров’я, приносить вам радість. Успіхів вам та нових звершень! – побажав Ігор Новицький.

Медичні працівники щиро дякували Ігорю Валерійовичу та Володимиру Петровичу за проявлену увагу та солодкі подарунки.

Марина КАМІНСЬКА

 

18.06.2021 15:23
Переглядів: 1342
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.