Із засідання виконкому: які заходи фінансуватимуть та хто отримає одноразову матеріальну грошову допомогу у Тальнівській громаді

Головуючим на засіданні виконкому Тальнівської міськради, що відбулося 13 травня, був Євгеній Безталанний, секретар міськради, оскільки міський голова взяв відпустку на 15 днів (до 25 травня). До порядку денного увійшли 28 питань

Зупинимось на деяких із них. Так, затвердили Положення про проведення фізкультурно-оздоровчого заходу «Всесвітній біг заради гармонії в Україні» у Тальнівській громаді. Доповідач Людмила Мудра, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міськради, зазначила, що такий захід у громаді минулого року вже проводили, тож у цьому році будуть враховані всі пропозиції та виправлені недоліки в організації. Зокрема, жінки та чоловіки бігтимуть окремо. Загалом у заході візьмуть участь до 50 осіб віком від 18-ти років. Захід проведуть, якщо це стане можливим в умовах карантину, у період з червня по вересень. Нагородження переможців Всеукраїнського Олімпійського дня обійдеться у 4 тис. грн.. Виділять кошти і для нагородження переможців відкритого турніру м. Тальне з шахів та шашок, присвяченого пам’яті шахіста М.Ф. Товкіса: за І місце – 400 грн., ІІ – 350 грн. та за ІІІ місце – 250 грн.. Не залишаться без фінансування і заклади культури. Наприклад, на проведення фестивалю «Соняшник» у КЗ «Тальнівський будинок культури» витратять 3000 гривень, 2 тис. 600 грн. – на проведення урочистих заходів до Дня Конституції та Дня молоді. Передбачили кошти і на проведення заходів, переважно до Дня захисту дітей, для сільських клубів-філій (с-ще Здобуток – 350 грн., с. Червоне – 700 грн., с. Шаулиха – 1500 грн.) та центральної бібліотеки (410 грн.) та ін.

У Глибочку, Романівці і Гордашівці у червні святкуватимуть День села. На проведення заходів з цієї нагоди виділять по 1 тис. грн..

Виконком міськради прийняв рішення щодо нагородження до Дня медичного працівника Грамотами виконавчого комітету 10 медиків первинної та стільки ж осіб – вторинної ланок.

Члени виконкому підтримали питання «Про опікунську раду при виконавчому комітеті Тальнівської міської ради», затвердили Положення, згідно якого очолює раду заступник міського голови Юрій Свідерський, заступник голови ради – Тетяна Гурбич, начальник відділу з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я, секретар – Наталія Іщенко. У складі опікунської ради – керівник терцентру Сергій Шпичак, лікар-педіатр Олена Затірко, юрист-консульт міськради Володимир Володін, депутат міськради Катерина Гресько, спеціаліст І категорії з питань ЖКГ та комунальної власності відділу ЖКГ апарату Тальнівської міськради та її виконавчого комітету Віта Прилипко. До складу ради увійшли також усі 3-є старостів громади. Дане питання винесуть на розгляд сесії.

Виконком одноголосно проголосував за кілька питань щодо затвердження висновків опікунської ради. Зокрема, про можливість виконувати обов’язки опікуна гр. Білоус В.І. (с. Глибочок), Ополонець А.П. (с. Колодисте) та продовження строку дії виконання обов’язків опікуна гр. Даниленко Г.М. (с. Новомайданецьке).

Щодо надання одноразової матеріальної допомоги, до міськради за період квітня-травня поточного року надійшло 129 заяв від мешканців Тальнівської громади. Про це доповідала начальник відділу з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я Тетяна Гурбич. За її словами, 3 особи звернулися по допомогу на поховання (загальна сума – 6 тис. 300 грн.). «71 учаснику бойових дій було виділено по 500 грн. кожному на загальну суму 35 тис. 500 грн.. Токарю А.В. було відмовлено в наданні матеріальної допомоги, так як заявник не має статусу учасника бойових дій», – зазначила Гурбич. Відмовлено у наданні такої допомоги також Бондаренку О.М., оскільки у 2021 році таким правом він, як пояснила доповідач, вже скористався. Із 53 звернень громадян про виділення допомоги на лікування, за словами Тетяни Гурбич, було задоволено 51-е на загальну суму 117 тис. грн.. Відмовлено у наданні такого виду допомоги жительці с. Криві Коліна Варварі Кравченко, оскільки у цьому році таку допомогу отримав чоловік жінки, та громадянці Оксані Савченко, тому що відсутні документи, які підтверджують, що жінка перебуває у складних життєвих обставинах.

– На комісії було розглянуто клопотання голови ГО «Союз Чорнобиль», і 35-ти вдовам учасників ліквідації аварії на ЧАЕС виділено по 500 грн. одноразової допомоги на загальну суму 17 тис. 500 грн.., – поінформувала Тетяна Анатоліївна.

Загальна сума виділеної одноразової матеріально-грошової допомоги склала 176 тис. 300 грн.

3-м військовослужбовцям громади – Білозору В.І., Бондаренку О.М. та Бондаренку О.О., які підписали контракт із ЗСУ, виділили по 10 тис. грн. одноразової допомоги. Розгляд заяви Демидової С. І., за словами Тетяни Гурбич, перенесуть на наступне засідання, оскільки жінка надала неповний пакет документів.

У червні 4 жителі громади святкуватимуть 90 та 95-річний ювілей. Щоб придбати подарунки та привітати їх, витратять 1200 грн. (виконання програми «Турбота»).

Світлана САВЧЕНКО

14.05.2021 11:18
Переглядів: 639
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.