Ілона Ряба з Романівки перемогла у телешоу

Цієї неділі Ілона Ряба з Романівки перемогла у співочому талант-шоу “Караоке на майдані”. За участь Ілони у другому турі батько заплатив 1950 гривень.

“Ілонку ще не бачила. Зате, привітала її бабусю. Думаю вона їй передасть мої вітання. Ілона наша місцева гордість. Ще під час навчання в школі брала активну участь у художній самодіяльності. Зараз вона навчається в Уманському музичному училищі. Часто приїжджає у село. Добре, що Слава, Ілонин батько, не шкодує грошей на розвиток дитини”, – каже сільський голова Романівки Галина Полійчук.

“Про те, що сьогодні будуть показувати Ілону Рябу у Романівці, знали наперед. Бабуся розповіла сусідам, а ті іншим. Так і узнали. Батько дівчини зараз працює в Києві. Мама живе у Родниківці”, – каже жінка.

“Джокер” Ілона виконала у фіналі пісню “Зеленеє жито” і виграла плазмовий телевізор.

“Дуже вдячна всім, хто мене підтримував. Хочу передати привіт Уманському музичному училищу, викладачам, а особливо моїй викладачці з фаху Інні Миколаївні Рябій та всім жителям села Романівка Тальнівського району Черкаської області. Бо живу я в Романівці, а навчаюся в Умані”, – сказала переможниця талант-шоу.

Зібрані під час голосування кошти разом із іншим фіналістом Сергієм Мироненком, Ілона передала на лікування пораненого у зоні АТО Володимира Ковальського із Каховки.

Зауважимо, у серпні минулого року Ілоні Рябій для перемоги в “Караоке на майдані” не вистачило 20 гривень. Тоді вона виграла DWD -плеєр.

Олег ШАТАЙЛО

Школу у Романівці зберегли до 1 вересня ‘ class=’aligncenter’/>

18.07.2016 11:09
Переглядів: 1632
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.