І в карантині є плюси: молодь у Тальному створила свій музичний гурт

Така ідея з’явилася у 16-річного тальнівчанина Дениса Ракоци. Він розповів, що минулого року під час карантину, був змушений сидіти вдома. Це стимулювало хлопця серйозно задуматися над тим, як продуктивно використати свій вільний час.
Денис зі своїм другом Ярославом Сторчіловим спробували писати пісні. Їхній перший крок виявився невдалим, але хлопці мали надію, що все вийде. Тож коли Ракоца познайомився з Устимом Бойком, у Тальнівському коледжі, де обоє навчаються, і дізнався, що він грає на барабанах, почав діяти. Він знав, що його ідея уже почала втілюватися в життя. Та ще й Устим повідомив, що має приміщення, де можна було б тренуватися. Там також є всі необхідні інструменти: гітара, барабани, колонки. Не гаючи часу, юнаки в цей же день вирішили спробувати зіграти разом.


– Це було шикарно. Я зразу ж зателефонував Ярикові. Розповів йому, що ми можемо творити далі і це буде більш продуктивно. Серед апаратури знайшли бас-гітару, вона і дісталася Ярославові. Тож ми починали тренуватися грати утрьох. Потім ще запросили знайому Наташу Лаврову, щоб співала у нашому гурті. Тоді ми вперше разом виконали пісню Мерліна Менсона. Усі були в такому захопленні, що вирішили продовжувати розвивати тепер уже наш спільний музичний гурт, – розповідає Денис.
Як виявилося, на цьому етапі група ще не була сформована. За словами хлопців у їхньому колективі все відбувається випадково. Так, з’явився ще п’ятий учасник. Активний та енергійний Тимур Федотов говорить:
– З Яриком ми написали пісню за 10 хвилин. Потім він мене запитав, чи вмію грати на гітарі? Я сказав, що, крім того, ще й на скрипці граю. Тож мені запропонували приєднатися до колективу. З’ясувалося, що у групі ми один одного знаємо: чи до садочка разом ходили, чи на тренування, чи на навчання. І це класно! Тепер ми творимо гуртом і маємо багато спільних тем.


Хлопці кажуть, що над назвою гурту ще працюють. Поки що думають, що він називатиметься «Давай потом». Їм подобається рок-музика. Вони можуть грати її в різних стилях, не прив’язуються до якогось одного. Словом, виконують те, що ближче до душі.
Ярослав переконує, що вони не планують заробляти кошти таким чином. Для них просто в задоволення насолоджуватися музикою і створювати свої пісні. Однак якщо їхня творчість комусь подобатиметься, то вони будуть в захваті. У репертуарі колективу власних пісень поки-що мало. Тож для того, щоб повноцінно десь виступити, їм потрібно ще декілька місяців тренуватися.


А поки репетиції проводять кожного тижня. Тут у них привітна і тепла атмосфера. Перед тренуваннями полюбляють пити чай із солодощами. Потім розпочинають творчий процес, який і цікавий, і суперечливий водночас. Адже, пісні пише Денис, а потім усі разом починають коригувати текст. Це дуже складно, бо кожен бачить пісню по-своєму.
З часом планують створити сторінку свого музичного гурту у фейсбуці, де виставлятимуть фото з репетицій, пісні та інше. Також не відмовляються від співпраці з творчими і досвідченими людьми. Запрошують на свої репетиції знайомих вокалістів і музикантів, щоб дізнатися думку більш професійних людей. Так, їхній музичний колектив розвивається і набирає обертів на шляху до своєї популярності.

Ольга МОСКАЛЕНКО

22.05.2021 09:00
Переглядів: 1238
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.