Футбольний клуб у Тальному долучився до підтримки ЗСУ

Футбольний клуб «Тальне» із самого початку війни не стоїть осторонь процесів, що відбуваються в громаді. «Кожен із нас індивідуально долучався, допомагав фінансово чи фізичною силою: вантажили пісок, будували укріплення тощо. Намагаємося косити вчасно стадіон в лісі, підтримувати у належному стані для проведення ігор, попри те, що не вистачає робочої сили та фінансів, – ділиться тренер клубу Федір Каплюченко. – Тепер вирішили провести першу колективну акцію на підтримку наших захисників».
Отож, у суботу, 7 травня, на Центральному стадіоні у тальнівському лісопарку провели перший благодійний матч на підтримку ЗСУ. Господарі поля зіграли проти ФК «Ватутіне». Гра закінчилася з рахунком 1:3 на користь гостей. Більш успішною видалася наступна благодійна гра у четвер 12 травня. Цього разу грали з командою Маньківки. Поєдинок завершився результатом 5:4 на користь Тального.


– Який рахунок, не так важливо. Основна задача – організуватися. І ми це зробили. Дякуємо нашим друзям, батькам моїх вихованців, гравцям та всім любителям футболу, які долучилися до збору і вкинули гроші у скриньку. Загальна сума, яку вдалося зібрати, – майже 10 тисяч гривень. Частину з них ми потратили на рації для нашого гравця, який зараз на передовій – у роті зв’язку, і вони йому вкрай необхідні. А решту передали у волонтерський центр на закупівлю матеріалів для виготовлення наколінників, – коментує тренер. – Ми тут з вами у тепличних умовах і війну не сприймаємо такою, якою вона є насправді. Усвідомлювати всередині і бачити з екрана – це не одне й те ж. Тому повинні швидко включатися в процеси і допомагати тим, кому набагато складніше, ніж нам, – переконаний Федір Петрович.
Маємо надію, що це не останній благодійний матч, який проводить ФК «Тальне». На жаль, поки не стабілізується проблема з пальним, футбольні матчі нереально проводити ні вдома, ні на виїзді.

Ліна ЯЛОВСЬКА

Читайте нас також в Telegram!

Читайте також: На Тальнівщині оголошено терміновий збір передач військовим у гарячі точки

23.05.2022 14:24
Переглядів: 702
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.