Фінансові документи на співфінансування будівництва стадіону у Тальному привели у відповідність - Вісті Черкащини

Фінансові документи на співфінансування будівництва стадіону у Тальному привели у відповідність

Про перерозподіл видатків бюджету (коштів на будівництво стадіону біля однієї з міських шкіл) вели мову на позачерговому засіданні виконкому Тальнівської міськради. Начальник управління фінансів та економічного розвитку Наталія Шпичак зазначила:

–Попередньою сесією було виділено кошти на співфінансування будівництва стадіону у сумі 1 млн. 620 тисяч гривень. Ці кошти були виділені по коду 0617361 як співфінансування інвестиційних проєктів. Буквально вчора передзвонили з Департаменту фінансів області, оскільки вони формували пакет документів на Київ, на Міністерство фінансів, і виникла проблема, що ці кошти повинні йти не по вищезгаданому коду, а по коду 3719750 як субвенція з міського бюджету на співфінансування обласному бюджету. Для фінансових документів це дуже важливо.

Нагадаємо, до програми Президента України «Велике будівництво» увійшов проєкт «Будівництво стадіону (футбольного поля із поліуретановим покриттям розміром 60х40 м, легкоатлетичними доріжками, трибунами та освітленням) у Тальнівському НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів №1-гімназія»», загальна вартість якого складає 8,7 млн. грн., з яких з місцевого бюджету вже виділили, за умовами співфінансування, 20%.

Даними проєктами опікуються народний депутат України Сергій Нагорняк та депутат Черкаської обласної ради Ігор Новицький.

Світлана САВЧЕНКО

11.03.2021 16:03
Переглядів: 952
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.