До Дня закоханих у селі на Тальнівщині зняли концерт (відео)

12 лютого упродовж 6-ти годин у Кривоколінському Центрі культури, духовності та дозвілля на Черкащині відбувалися зйомки святкового концерту до Дня закоханих. Зйомки почалися о 10-й ранку і закінчилися о 15-й. У концерті взяла участь як молодь, яка відвідує студію «L-Pozitive» (студенти Тальнівського будівельно-економічного коледжу та учні Кривоколінського НВК), так і народне тріо «Дожниця», яке має неабиякий досвід виступів на сценах різних рівнів. Колорит українських пісень та танців не залишать байдужим нікого.

Людмила Якименко, керівник театральної студії, каже, що концерт, навіть попри те, що працювали для формату онлайн, вийшов дуже гармонійним, насиченим і неодноманітним:

– Ми дійшли до спільного знаменника, коли навіть і в такому режимі можна працювати злагоджено і на результат, – каже Людмила Анатоліївна. – Був час, щоб переодягнутися, щоб увійти в інший образ. Учасниці «Дожниці» підказували молоді, де і як правильно стати. Вони знайшли спільну мову з молоддю. Учасники студії, у свою чергу, прислухалися до старших. У такій гарній атмосфері 6 годин роботи у нас пролетіли, як пів години. Після зйомок ми поїхали додому щасливими.

Тож після монтажу ми маємо можливість насолодитися в День закоханих, 14 лютого, прекрасним концертом. Гарного перегляду!

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте також: Як святкували День закоханих у Тальнівському будівельно-економічному коледжі

14.02.2022 10:06
Переглядів: 1663
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.