Для спортсменів встановили стимул до перемог

На Тальнівщині вперше запроваджується адресна підтримка та заохочення спортсменів і тренерів, які стали переможцями обласних, всеукраїнських спортивних змаганнях, чемпіонатів світу і Європи. Таке рішення прийняли депутати районної ради.

Адресна допомога-заохочення має надаватися спортсменам в розмірі 500 гривень і стільки ж – тренерам. Для її отримання потрібно буде подати відповідні документи, грамоти, дипломи та протоколи змагань.

– Зайняти третє місце в області і стати чемпіоном Європи – це трохи різні речі, а стимулювання однакове – по 500 гривень, – слушно зауважує депутат Володимир Синьогуб і вносить пропозицію запровадити диференційований підхід: перемога в області – одна сума, на всеукраїнських змаганнях трохи більша і найвища – за досягнення на чемпіонатах Європи.

Депутати ніби й не проти, але фахівці обіцяють проаналізувати кількість таких спортсменів та можливості бюджету і, можливо, на наступній сесії повернутися до пропозиції Володимира Синьогуба, щоб внести зміни у щойно прийняту «Програму розвитку фізичної культури і спорту в районі на 2018-2020 роки».

Крім того, начальник управління соціального захисту населення Тетяна Маринченко, яка й представляла дану програму, запропонувала передбачити в ній підтримку студії спортивного танцю «Енергія» з розрахунку 20 тисяч гривень на рік. Тим паче, що вихованці Ірини Присяжнюк у цьому році мають брати участь у міжнародних змаганнях.

Олександр ГРИГОРУК

15.03.2018 21:13
Переглядів: 767
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.