Депутати Тальнівської громади прийняли зміни до бюджету - Вісті Черкащини

Депутати Тальнівської громади прийняли зміни до бюджету

Сьома чергова сесія міської ради, яка відбулася у четвер 25 лютого, виявилась напрочуд плідною та продуктивною. Депутатам вдалося обговорити та прийняти рішення аж із 66 питань. Робота сесії без перерви затягнулася більше ніж на 4 години. Серед найважливіших питань, які розглядалися на сесії – питання внесення змін до бюджету Тальнівської міської ради.

Отож, на що потратять гроші, аби життя наше стало кращим й комфортнішим, – далі.

Депутати проголосували за виділення коштів на проєктну документацію (20 тис. грн.) реконструкції даху Центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю «Ми з майбутнім». 287 тис. виділили на облаштування приміщення ФАПів і амбулаторій пандусами. 595 тис. грн. з резервного фонду піде на придбання екскаватора для потреб гормади. 800 тис. гривень буде використано на будівництво сучасного стадіону Тальнівської ЗОШ №1-гімназія, 429 тис. грн. – на капітальний ремонт ДНЗ «Барвінок» у с. Мошурів. Це кошти залишку, що утворився станом на перше січня. На 44 тис. закуплять сервер для програми на 15 робочих місць та 2 принтери для відділу освіти.

Щоб наші діти могли вивчати іноземну мову за допомогою сучасних інформаційно-комунікативних технологій, виділили по 150 тис. грн. на лінгафонні кабінет (на умовах співфінансування з обласним бюджетом 50 на 50) для Тальнівської ЗОШ № 2 та Кривоколінського НВК. У рамках обласної програми «Шкільний автобус», дофінансовуючи 10% вартості, виділили 200 тис. грн. на купівлю шкільного автобуса для Кривоколінського НВК. 194 тис. грн. виділили також на інтерактивну підлогу та інтерактивну панель для Тальнівського НВК (ЗОШ №1-гімназія). Це кошти залишку освітньої субвенції.

Із резервного фонду візьмуть 21 тисячу на ноутбук для кіностудії «Стожари», що успішно працює в Тальнівському будинку культури.

Виділили також депутати своїм рішенням матеріальну допомогу 2 жителям нашої громади – Бойчуку (20 тис. грн.) та Євтушенку (15 тис. грн.), відповідно до звернень депутатів Анатолія Ковальова та Євгенія Безрідного.

З фінансових питань  доповідала начальник фінансового управління Наталія Захарчук. Депутати одноголосно підтримали дані рішення.

 Ліна ЯЛОВСЬКА

26.02.2021 13:35
Переглядів: 566
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.