Депутатка Тальнівської міської ради Зоряна Шеремета: «Запорука успіху нашої громади – постійна та щира співпраця влади, бізнесу та громадян» - Вісті Черкащини

Депутатка Тальнівської міської ради Зоряна Шеремета: «Запорука успіху нашої громади – постійна та щира співпраця влади, бізнесу та громадян»

► Депутат громади

Наступною співрозмовницею нашої рубрики «Депутат громади» стала Зоряна Віталіївна Шеремета від ПП «За Майбутнє» депутатка Тальнівської міської територіальної громади.
Довідка: народилася 21 липня 1990 року в селі Кукавка, Вінницької області. Зараз проживає в Тальному. Навчалася у Тальнівській ЗОШ № 2 та Тальнівській приватній гімназії з поглибленим вивченням іноземних мов та правознавства. Після закінчення гімназії вступила до Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», де здобула спеціальність юриста. В 2019 році продовжила навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, де закінчила факультет «Управління навчальним закладом» та здобула другу вищу освіту. В даний час в цьому ж універститеті закінчує навчання на факультеті «Освітні та педагогічні науки». З 2010 по 2013 рік працювала у відділі освіти Тальнівської райдержадміністрації. З 2017 року по даний час працює у відділі освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради юристом централізованої бухгалтерії. За час роботи у Тальнівській міській раді була нагороджена Грамотою виконавчого комітету Тальнівської міської ради (2019 рік) та Подякою відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради (2020 рік). Депутат Тальнівської міської ради 8 скликання, секретар постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту, молоді, сім’ї та соціального захисту населення. Виховує 5-річного сина Назара.
Зворотній зв’язок: електронна адреса – sheremeta20400@gmail.com, мобільний телефон +38(097)718-95-96.
– Зоряно Віталіївно, чому балотувались в депутати саме від політичної партії «За Майбутнє»?
– Балотувалася від цієї політичної сили, так як метою партії є розвинути та розбудувати Черкащину, покращити життя кожного мешканця, створити всі умови для соціально-економічного розвитку регіону, залучення інвестицій та розвитку туризму. Також метою є реконструкція замку Шувалова.
– Яка Ваша думка щодо реформи децентралізації?
– На мою думку, реформа децентралізації має великий потенціал для стимулювання розвитку регіонів і країни у цілому. Разом з тим, вона містить певні виклики, пов’язані як із перебігом її впровадження, так і з впливом на різноманітні сфери суспільно-політичного та соціально-економічного життя. З огляду на необхідність зміцнення державності і згуртованості країни, децентралізацію влади слід оцінювати за критеріями сприяння покращенню якості життя, формуванню відчуття громади свого долучення до процесів державотворення.
– Які, на Ваш погляд, є шляхи розвитку громади?
– Я вважаю, що одним із ефективних шляхів для вирішення проблем розвитку громади є самоорганізація населення, соціальна активізація та впровадження громадських ініціатив. Бо домогтися певних результатів можна лише тоді, коли влада та громада мають спільну мету та чітко бачать шляхи її досягнення.
На мою думку, запорука успіху нашої громади – постійна та щира співпраця влади, бізнесу та громадян. Це дасть кожному мешканцю громади, зацікавленим у співпраці інвесторам змогу організувати спільну діяльність задля сталого розвитку громади.
– Політика – це щось нове для Вас? Чи вже маєте досвід у цьому?
– Вивчення політики для мене – справа складна, але цікава. Найкраще її вивчати з життєвих обставин, аналізувати події, які відбуваються навколо тебе, в рідному місті, громаді, області, країні. Отримую інформацію про реальний стан справ із засобів масової інформації, відвідуючи заходи, які відбуваються у громаді (сесії міської ради, відзначення видатних подій, державних свят, мітингів). Але, звичайно, таку інформацію потрібно уважно аналізувати та перевіряти. Оскільки я працюю в галузі освіти, то, звичайно, найбільше цікавлюсь стратегією забезпечення якості освіти. Дискутую з друзями та колегами на різні політичні теми, якими живе наразі Україна (вибори, військові дії на Донбасі, коронавірус і т. д.).

Катерина КІХТЕНКО

22.01.2021 09:00
Переглядів: 1709
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.