Чим і як тальнівчани допомагають ЗСУ

Фото тематичне

► Ваша думка

Мирне небо над головою та рідна земля під ногами – про це мріє кожен. Українці об’єднавшись роблять внесок у спільну Перемогу. Наша редакція вирішила запитати у тальнівчан, «чим вони допомагають Збройним Силам України, яким зборам коштів довіряють більше та які суми надсилають».
– Думаю, багато залежить від того, яку саме допомогу ти хочеш надати і як швидко. Великі фонди акумулюють величезні суми, часто гроші збирають на якісь великі покупки – «Байрактари», наприклад. Але якщо допомога потрібна тут і зараз, твоєму родичу, який на передовій, чи комусь із хлопців треба теплі речі, то краще зв’язуватися з волонтерами, перераховувати гроші їм і вони куплять ті ж продукти і завезуть на фронт за пару днів. Стараюся допомагати, найчастіше, – друзям і тим відділенням, у яких вони служать.
Олександр, м. Тальне
– Я допомагаю через волонтерів, яким довіряю. Нашим хлопцям на картки перераховувала кілька разів гроші. Небагато, скільки змогла. А на фонди гроші не перекидала.
Тетяна, м. Тальне
– Коли оплачую комуналку, решту завжди перекидаю на ЗСУ. Як чую, що їдуть волонтери, то йду в підвал – дістаю закрутку, несу. Маю невелику пенсію, то хоч продуктами піддержу нашу армію.
Наталія, м. Тальне
– Коштами допомагаю. Майже із першого дня доначу офіційним фондам. Зараз найчастіше – це фонд «Повернись живим». Вони наразі планують допомогти тим, щоб придбати теплі речі, рукавиці, шкарпетки для бійців.
Андрій, м. Тальне
– Якось більше довіряю місцевим волонтерам. Надсилаю зараз гроші лише на ті збори, де або військових знаю особисто, або знаю, що це земляки наші, або перевіреним волонтерам із міста, бо так точно знаю, що вони на благе діло підуть.
Тетяна, м. Тальне
– Для мене не важливо куди і як, а головне допомагати тим, чим можу. Зараз здебільшого допомагаю коштами. Скидаю по можливості і місцевим волонтерам, і популярним фондам теж. У деяких тальнівських магазинах, наприклад, є така функція, тому завжди кажу, щоб знімали певну суму на потреби ЗСУ. Ми обов’язково маємо допомагати, бо боремося разом, тільки кожен на своєму місці, але заради спільної ж Перемоги!
Ольга, м. Тальне
– Спочатку перераховували кошти у фонд «Повернись живим», а потім почали підтримувати збори місцевих волонтерів, бо бачили, що поміж тих, кому вони збирали, були знайомі нам люди. Суми бувають різні, але осторонь не залишаємося.
Марина, м. Тальне
– Зараз трішки скрутно з грішми, то, якщо є можливість, допомагаємо продуктами харчування, які самі вирощуємо вдома. А як тільки маю можливість, то долучаюся до зборів. Не соромлюся скидати навіть 5 чи 10 грн, розумію, що копійка до копійки, то й гарненька сума може вийти. І всім знайомим підказую, щоб підтримували так, чим можуть!
Сергій, м. Тальне

Редакція газети «Новий Дзвін»

Читайте також: Чи повинні працюючі пенсіонери поступатися місцем молоді?

Читайте нас також в Telegram!

29.09.2022 10:25
Переглядів: 751
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.