Чи будуть завершені до першого вересня будівельні роботи в Тальнівскій ЗОШ №2, перевіряв очільник області Роман Боднар - Вісті Черкащини

Чи будуть завершені до першого вересня будівельні роботи в Тальнівскій ЗОШ №2, перевіряв очільник області Роман Боднар

5 серпня Тальнівщину відвідав з робочим візитом голова Черкаської ОДА Роман Боднар. Зрозуміло, не побачити на власні очі, на якому етапі перебуває ремонт даху та утеплення фасаду будівлі Тальнівської школи №2, очільник області не міг. Адже це масштабне будівництво, що відбувається в рамках державної програми «Велике будівництво», фінансується, відповідно, 80% – з державного бюджету (Державний фонд регіонального розвитку) і 20% від загальної суми – з місцевого. Загальна вартість проєкту – майже 8 з половиною мільйонів гривень. Нагадаємо, Тальнівська школа – одна з 6 шкіл Черкащини, які увійшли до переліку соціально важливих об’єктів у рамках даного проєкту. Будівельні роботи на об’єкті стартували в перших числах липня, на даний момент їх виконано на 32%.

Поки чекаємо на Романа Боднара на об’єкті, маємо нагоду поспілкуватися з керівницею відділу освіти Раїсою Карман та директором школи Тарасом Солошенком. Співрозмовники відразу ведуть показати ту частину будівлі, яка практично готова під фарбування. Директор школи розповідає, що через аномальну спеку (а на даху температура досягає, без перебільшення, до 60 градусів), будівельники змушені ділитися на бригади і працювати у вранішню та вечірню пору. Працюють хлопці постійно, претензій до роботи немає.

Саме в цей час кілька будівельників кріплять плити мінеральної вати шириною 15 см на передню стіну, у затінку. Іншою бригадою виконуються підготовчі роботи до монтажу металочерепиці. Роботи йдуть паралельно – закінчують дах і підганяється фасад.

Йдемо подивитися на паспорт будівлі, що на воротах школи. Скажу відверто, школа після ремонту буде мати неперевершений вигляд! Справжня сучасна яскрава школа, яка додасть гармонії та позитиву у життя всього міста.

Після того, як ми побачили проєкт нашої школи, яка вона буде красива в кольорі, ми вирішили своїми силами зробити ремонт і у фойє, щоб не було такого контрасту: гарна, нова, кольорова зовні, а заходиш у фойє – і зовсім інше. Тому готуємо його під фарбування в таких самих кольорах. З вчителькою малювання, яка стала нашим дизайнером, придумали малюнок, – захоплено розповідає директор і показує, як будуть розмальовувати стіни, після того, як висохне фінішне шпаклювання. – А вже з фойє перейдемо на поверхи, щоб школа була оновлена не тільки зовні. Хочемо, щоб  наша школа була гарна, як у великому місті. Комфортна, сучасна, кольорова. Наші дітки цього заслуговують,однозначно.

У цей час на подвір’я школи в’їжджає машина очільника області. Романа Боднара супроводжує голова районної адміністрації та в.о. міського голови. Оглядаючи об’єкт, Роман Миколайович вирішив задати кілька запитань представнику підрядника. Оскільки він сам має технічну освіту і добре розуміється на технологічних процесах будівництва, спілкування переходить у професійне русло. Цікавило очільника області, чи зможуть будівельники вкластися в графік, щоб на перше вересня діти мали сучасний освітній простір. Бригадир гарантує завершення покрівельних робіт та лицьової і однієї бокової частини фасаду, решту закінчуватимуть уже під час навчального процесу.

Нагадаємо, що це не перша школа з оновленим, кольоровим фасадом. Минулого року, так само до першого вересня, фасад навчального закладу у селі Криві Коліна набув привабливого вигляду. Це був черговий подарунок дітям та жителям села від місцевого підприємства «Урочище Журавське».

На фото нижче: Кривоколінська школа

Ліна ЯЛОВСЬКА

06.08.2020 11:49
Переглядів: 1232
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.