Більшість шкіл на Тальнівщині буде працювати за змішаною формою навчання

З 1 вересня кожен навчальний заклад Тальнівської громади, як і зазвичай, розпочинає свою роботу, але за індивідуально обраною формою навчання. 31 серпня на черговій сесії Тальнівської міської ради керівниця відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Раїса Карман поінформувала, що більшість шкіл у громаді навчатиметься за змішаною формою, тобто поєднуватимуть і очні, і дистанційні заняття. Депутатський корпус погодив таке рішення.

Зі слів Раїси Михайлівни, кожен директор навчального закладу враховував побажання більшості батьків, а потім педагогічна рада затверджувала роботу шкіл остаточно. Міський голова Василь Сідько подякував працівникам відділу освіти, керівникам всіх навчальних закладів та батькам за проведену злагоджену гуртову роботу, де найбільше враховували безпеку дітей під час навчання.

Окремим питанням на сесії депутати погодили рішення безкоштовного харчування дітей у дитячих садочках та початкових класах. Оскільки, як зауважила Карман, більшість малюків підпадають під пільгову категорію, тому й вирішили продовжити безоплатне харчування для всіх на період військового стану.

Марта ДОВЖУК

Читайте також: Військовому з Тальнівщини потрібно 100 тисяч гривень на тепловізор

Читайте нас також в Telegram!

 

01.09.2022 14:47
Переглядів: 848
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.