Артилеристу із Тальнівщини не вистачає близько 75 тисяч гривень на авто для підрозділу

фото тематичне

Раніше ми вже писали про те, що військовому Збройних Сил України Олександру Т. із Заліського на Тальнівщині потрібна допомога у зборі коштів на авто. Наразі він боронить нашу країну на передовій. Та для того, щоб робити це ефективніше, бригаді, де служить наш земляк, потрібно придбати позашляховик.

Захисникам потрібно зібрати чималу суму: 120000 гривень. Як розповіла донька військовослужбовця Яна Недбайло, збір проходить не так швидко, як хотілося б. Наразі вдалося зібрати лише 44 489 грн. Тому вона звертається до всіх небайдужих жителів нашої громади і просить допомогти хто чим може. Кожна перерахована гривня – це вже вагомий внесок.

Нагадаємо, військовий з Тальнівщини, якому потрібна допомога – артилерист. Він боронить державні кордони України із березня 2022 року. Бригаді, у якій він проходить службу потрібне авто для кращої та ефективнішої роботи: на ньому бійці планують доставляти їжу, боєприпаси та вивозити товаришів по службі.

Наша редакція також закликає тальнівчан долучитися до збору. Пам’ятаймо, що наша велика подяка всім захисникам – це потужна підтримка їх з тилу.

Кошти на авто можна перераховувати на банківську карту:

ПриватБанк – 5457082228814617 – Яна Недбайло

Тая АГАВЕРДІЄВА

Читайте нас також в Telegram!

 

22.09.2022 13:57
Переглядів: 766
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.