130 пакунків із солодощами від підприємців з Тальнівщини отримали діти соціально незахищених категорій

До Дня захисту дітей, у вівторок 2 червня, 130 діток з Тального і Тальнівського району, що на Черкащині, отримали солодкі пакунки від місцевих підприємців.
Ініціювали та профінансували благодійну акцію Володимир Мовчан, засновник ТОВ «Урочище Журавське», та Ігор Новицький, голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Тальнівського району.
– Зазвичай, у червні для дітей організовуються різноманітні святкування. На жаль, нині, через карантин, проводити масові заходи заборонено. Проте ми не можемо залишити без уваги тих, хто найбільше цього потребує. Адже не вперше допомогаємо діткам і кожного разу все приємніше спостерігати за тим, як вони радіють подарункам! – зазначає Володимир Мовчан.


Список діток соціально незахищених категорій з Тального та району надали у місцевому управлінні соцзахисту населення.
– Я приємно здивована подарункам, це значить, що світ не без добрих людей. Дітки завжди радіють солодощам, і скільки б їх не придбав, усе з’їдають, – дякує благодійникам тальнівчанка Тетяна, мама 10-річної Катрусі.
Щира подяка усім тим, хто допомагав розвозити десятьма автомобілями та пакувати подарунки діткам. Це працівники ТОВ «Урочище Журавське», журналісти редакції газети «Новий Дзвін» та місцеві активісти.

Творіть добро і будьте впевнені в тому, що воно повернеться до вас сторицею!

Анна ДРАГУН

04.06.2020 09:00
Переглядів: 1120
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.