Випускниця ЧНУ взяла участь в міжнародних освітніх проєктах

Випускниця ННІ природничих та аграрних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Юліана Соколенко, щойно отримавши диплом бакалавра, вирішила не робити перерву в навчанні й ефективно використала літні канікули для участі в міжнародних освітніх проєктах.

Дівчина успішно пройшла курс XVII міжнародної літньої школи «Molecular Biology, Biotechnology and Biomedicine», яку провів Одеський національний університет імені Іллі Мечникова для молодих учених, аспірантів і магістрів з молекулярної біології, біотехнології та біомедицини, а також пройшла онлайн-тренінг «Активні громадяни» від Британської Ради. А нещодавно отримала відповідні сертифікати підтвердження участі.

— Надзвичайно рада, що організатори успішно реалізували заходи попри військові дії в Україні, — поділилася враженнями Юліана на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. — Під час тренінгу від Британської Ради учасники більше дізналися про планування проєктів, пошуки можливостей та їх втілення. Під час літньої біологічної школи ми почули безліч цікавих лекцій з різних галузей медико-біологічних наук. Це була унікальна можливість для всіх учасників послухати про сучасні дослідження, відкриття, перспективи розвитку та отримати мотивацію для власних досліджень.

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Читайте нас також в Telegram!

09.08.2022 10:09
Переглядів: 609
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.