Вітання Романа Боднара із Днем журналіста - Вісті Черкащини

Вітання Романа Боднара із Днем журналіста

Сьогодні відзначаємо День журналіста.

Фраза “четверта влада” часто вживана. Але вона відображає суть. Це велика відповідальність – формувати ставлення до реальності, формувати цінності, впливати на переконання та емоції людей. Нерідко аудиторія спрощує уявлення про ту чи іншу проблему. Люди часто шукають в медіа не стільки відповідей, скільки підтвердження власної реакції на ту чи іншу подію. Тому дуже важливо, щоб ця відповідь об’єктивно відображала дійсність.

Останні 100 років у медіа була монополія: журналісти були єдиними посередниками між джерелами інформації та аудиторією. Після появи Інтернету з′явився потік інформації, в якому все важче знайти істину. Тому місія журналістики, особливо у нинішніх складних умовах “гібридної війни”, в час фейкових новин – це знайти баланс між думками, фактами, емоціями, залишивши аудиторії можливість критично зрефлексувати.

Так, засобам масової інформації нелегко: дуже складно виживати у несформованому українському медійному ринку. Складно боротися із інформаційними масовими потоками, складно розвивати читача із критичним мисленням. Складно протистояти і боротися за правду. Але я вірю, що в нашій країні є шанс відновити інститут репутації, як і зберегти репутацію в журналістиці.

Півроку тому заявив, що відкритість – один із основних принципів нашої команди. Це не змінилося.

Із вашим професійним святом!!!)

06.06.2020 13:27
Переглядів: 411
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.