Уряд скасував частину заборон для бізнесу: кому дозволили працювати

ряд скасував частину заборон для бізнесу та розширив кількість дозволів на роботу. Про це повідомили на сторінці у соцмережі. Повідомляє gazeta.ua

“Ми працюємо над тим, щоб в умовах карантину забезпечити оптимальне функціонування ключових для країни галузей. Прийняті зміни пом’якшують умови ведення бізнесу, активізують аграрні компанії для проведення весняної посівної кампанії, спрощують доступ населення до фінансових ресурсів і посилюють виконання запроваджених протиепідемічних заходів”, – прокоментував міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Дозволили :

– продавати запчастини для транспортних засобів, зокрема, для тракторів та іншої сільгосптехніки;

– продаж добового молодняка свійської птиці;

– функціонування всіх видів фінансових установ, зокрема, ломбардів і кредитних спілок.

Також уряд надав низку рекомендацій для бізнесу, що сприятимуть зменшенню черг і скупчень відвідувачів у магазинах і забезпечать виконання запроваджених протиепідемічних заходів, зокрема:

– працювати аптекам цілодобово;

– допускати відвідувачів до торгових залів у розрахунку не більше одного на 10 кв. м площі, з дотриманням 1,5-метрової відстані між людьми тощо.

31 березня Міністерство охорони здоров’я дозволило місцевій владі відкрити продуктові ринки під час карантину за умови суворого дотримання правил відвідування.

02.04.2020 14:04
Переглядів: 531
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.