Україна вийшла в чвертьфінал Євро

Збірна України обіграла команду Швеції в матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи – 2:1 і вийшла до чвертьфіналу. Матч проходив у Глазго. Голи в нашій команді забивали Зінченко й Довбик. У суперника відзначився Форсберг.

Україна на рівних змагалася з переможцем п’ятої групи. У першому таймі Ярмоленко віддав чудову передачу на Зінченка й Олександр відкрив рахунок – 1:0.

Шведи відігралися за 2 хвилини до перерви. Удар Форсберга й черговий рикошет в нашій історії призводить до гола в наші ворота – 1:1.

У другому таймі команди тричі влучали в штанги. Двічі це робили шведи й одного разу – наш Сергій Сидорчук.

Арбітри призначили додатковий час. І тут грубий фол дозволив собі проти Бесєдіна Даніельсон. Арбітр показав шведу червону картку. Наші змогли дотиснути суперника лише на 120-і хвилині. Зінченко виконав відмінну передачу з лівого флангу й Артем Довбик, що вийшов на заміну, забив переможний м’яч – 2:1!