У одній з черкаських шкіл показали перші встановлені камери відеонагляду

28 камер відеоспостереження встановили у Черкаському колегіумі “Берегиня”. Завдяки камерам, кажуть, у школі стало безпечніше, батьки можуть бачити поведінку дітей, відслідковувати випадки крадіжок, так з початку року вже вдалося знайти крадія.

Про це пише  zmi.ck.ua

За словами виконувачки обов’язків директора закладу Валентини Москальчук,  на встановлення камер міста спрямували 200 тисяч гривень.

Камери встановили у місцях найбільшого скупчення учнів.

П’ятикласниця Аліна Здор розповідає, коли встановили камери в школі – вона почала більше контролювати свою поведінку: “Відеоспостереження в колегіумі є цікаво й інтригуюче, для початкової школи це наче маленька гра. З відеокамерами ми стали більш дисципліновані, школа – це провокації з боку інших учнів, відеокамери зможуть зменшити кількість конфліктів”.

Дар’я Соколова навчається в 10 класі. Каже, що до відеофіксації звикала три дні: “Спочатку було дещо ніяково, бо таке враження наче за тобою спостерігають. За три дні все минуло, ми себе поводимо так, як поводили, у нас школа не кримінальна”.

У Черкасах 35 шкіл, із них 10 обладнані відеокамерами – зазначив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Сергій Воронов. До кінця 2020 року у всіх школах встановлять відеокамери – додає Сергій Воронов. На це в бюджеті міста передбачено 4 мільйони гривень.

25.02.2020 22:28
Переглядів: 208
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.