У Черкасах можна купити квиток до Чехії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Румунії - Вісті Черкащини

У Черкасах можна купити квиток до Чехії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Румунії

У сервісному центрі вокзалу станції м. Черкаси у жовтні почала роботу спеціалізована квиткова каса з оформлення проїзних документів у міжнародному сполученні. Касу було відкрито на численні прохання мешканців міста Черкаси, що без сумніву додасть їм зручностей при оформленні подорожей за кордон.

Крім вокзалу станції Черкаси (на території обслуговування регіональної філії “Одеська залізниця”) оформлення проїзду залізничним транспортом у міжнародному сполученні здійснюється у спеціалізованих квиткових касах вокзалів сервісних центрів станцій Одеса-Головна, Миколаїв, Херсон та Кропивницький.

Пасажири мають можливість проїзду залізничним транспортом міжнародного сполучення до таких країн Європи як Чехія, Словаччина, Польща, Угорщина, Румунія (поїзди з відправленням зі станцій Львів та Київ).

Варто зазначити, що при оформленні проїзного документа у міжнародному сполученні для пасажирів застосовуються наступні знижки для проїзду як “туди — назад”, так і в одному напрямку:

– при проїзді одиночного пасажира — базова знижка від 10% до 50% в залежності від сполучення;

– при оформленні проїзду дитини — базова та дитяча знижка (до 6 років безкоштовно, з 6 років до 17 років в залежності від сполучення — 50% від базової знижки);

– пасажирам, яким на момент поїздки виповнилось 60 років і більше — додається додаткова знижка до базового тарифу у розмірі 10%.

Для дорослих пасажирів діє групова знижка:

– при проїзді дорослих в групі — базова та групова знижка (від 20% до 40%);

– при оформленні проїзду дитини в складі групи – базова та дитяча знижка (двоє дітей вважаються за одного дорослого пасажира), групова (від 20% до 40%).

За інформацією прес-центру регіональної філії “Одеська залізниця”

20.10.2016 11:12
Переглядів: 551
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.