У Черкасах медичні картки стають електронними - Вісті Черкащини

У Черкасах медичні картки стають електронними

Наразі у поліклініках міста триває впровадження в роботу поліклінік електронної версії ведення амбулаторної карти пацієнтів. Для цього до середини грудня інтернет-провайдер має завершити прокладання мереж по поліклінікам. Про це у Facebook повідомляє директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник.

“Відбулася чергова нарада із розробником програмного продукту. Враховуємо усі побажання, викладені в узгодженому технічному завданні. Уточнили бюджет для того, щоби в першій поліклініці облаштувати серверну кімнату для усіх поліклінік міста. Це, до речі, доволі марудна справа – окремі вимоги до кондиціонерів, систем захисту, пожежної безпеки”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляє головний медик міста, до середини грудня планується завершити прокладання Інтернету у дорослих поліклініках, а з 15 грудня приступлять до дитячих. Наразі тривають навчання медперсоналу.

“Навчання закінчили перша та друга поліклініки, приступили третя та п’ята. Наразі перша поліклініка, яка приступила у травні до пілотного тестування програми, уже має близько 20 тисяч електронних карт пацієнтів цього закладу”, – додає Стадник.

ВІККА

07.12.2016 17:54
Переглядів: 525
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.