«Треба запускати аеропорт, але варто бачити модель, як він працюватиме», – Боднар

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар переконаний, що успішний запуск роботи аеропорту “Черкаси” і його подальша рентабельність суттєво підвищить привабливість регіону. Повідомляє 18000

– Аеропорт потрібен. Він значно підніме привабливість регіону. Він має бути ефективним і не збитковим. Ми не повинні говорити про це підприємство, як таке, на яке будемо витрачати півмільйона на утримання кожного місяця. Ми бачимо перспективу у вантажних перевезеннях і логістичних центрах. Зараз розпочали діалог із іноземними інвесторами, – каже він.

За словами Боднара, у адміністрації обмінялися листами із іноземними інвесторами. Невдовзі мають відбутися перші перемовини.

– Треба доробити спеціальну огорожу. Це досить коштовне задоволення, але без неї ми не отримаємо сертифікат. Треба доробити ще перон. Тобто певні капітальні вкладення ще потрібні. Наполягати на додаткових коштах ми будемо, коли матимемо уявлення, що далі робити із аеропортом. Тому зараз ідуть активні переговори із інвесторам. Крім того, ми знайшли фахівця, який зможе провести дослідження щодо перспектив діяльності летовища, – додає він.

Як писав 18000, ремонт злітної смуги черкаського аеропорту перевіряє державна експертиза. Ухвалювати подальші рішення щодо аеропорту Роман Боднар обіцяє після того, як ознайомиться з її результатами.

16.01.2020 16:04
Переглядів: 359
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.