Склали новорічний рейтинг найкращих ялинок України

Державне агентство розвитку туризму України склало топ-10 новорічних ялинок країни.

Українцям також запропонували проголосувати у Telegram відомства, щоб обрати найкраще святкове дерево.

“Новорічна ялинка – головна прикраса українських міст. ДАРТ вирішив зробити свій топ найкрасивіших дерев. Надихайтеся новорічним настроєм та голосуйте за ту ялинку, до якої плануєте свою мандрівку”, – йдеться у повідомленні.

Держтуризм віддав перше місце головній ялинці України в Києві. У столиці на Софійській площі дерево висотою 31 м засяяло 10-кілометровою гірляндою теплого світла у вигляді великого купола. Святкове дерево прикрасили 20 тис. іграшок червоного й золотого кольорів.

 

На другому місці опинився Львів. Ялинку урочисто відкрили 17 грудня. 17-метрове дерево привезли із села Оброшине. Його подарував мешканець села Василь Козленко. Відкриття провели із залученням хорової капели “Дударик” та інших колективів. Також на проспекті Свободи запрацював різдвяний ярмарок.

Далі йде головна ялинка Дніпра – штучна, заввишки 20 м. На встановлення та прикрашання найдорожчого святкового дерева в країні з бюджету міста витратили 12,5 млн грн. Ялинку встановили на Європейській площі та прикрасили прозорими і золотистими кулями.

Думську площу в Одесі і головну ялинку міста прикрасили святковою ілюмінацією в морському стилі. На неї витратили більше, ніж 2,5 млн грн із громадського бюджету. Верхівку ялинки прикрашає великий дванадцятикутник у вигляді кристала, який освітлює шлях мандрівникам.

Наступну сходинку посідає головна ялинка Волині. У Луцьку в святкову ілюмінацію традиційно убирають відразу тріо ялинок, які ростуть поруч. Цьогоріч їх прикрашають 150 іграшок і понад 200 гірлянд.

28-метрова вінницька ялинка має нові іграшки та ілюмінацію. Дерево прикрасили різнокольоровими квітами, великими бурульками та великими 3D кулями.

На цьогорічні свята міськрада Ужгороду придбала нову штучну 18-метрову ялинку. Вартість становить майже 1 млн грн. Дерево вбрали кульками білого, срібного і золотого кольорів, а також прикрасили ілюмінацією жовто-гарячого світла.

Головна ялинка в Херсоні заввишки 18 м. На ній 3,5 км гірлянд та близько 500 ялинкових прикрас, 45 із яких мають власну підсвітку.

У Запоріжжі ялинку заввишки 22 м оформили у європейському стилі, витративши на нові іграшки та гірлянди близько 2 млн грн.

Харків посідає 10 місце в рейтингу. Ялинка міста є однією з найвищих в Україні – 40,5 м. Ілюмінація на ялинці працює в денному та нічному режимах. Штучне дерево прикрашають кілька тисяч куль із глянсового пластику, завитки та 50 великих куль.

gazeta.ua

01.01.2022 11:14
Переглядів: 299
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.