Рада підтримала призов резервістів без мобілізації

Верховна Рада у 2-му читанні та в цілому ухвалила ініційований президентом Володимиром Зеленським законопроєкт “Про внесення змін до деяких законів щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку”.

“За” проголосували 256 народних депутатів.

Йдеться про упорядкування питань військового обліку призовників, військовозобов’язаних і резервістів.

Пропонується створити територіальні центри комплектування та соціальної підтримки на базі військових комісаріатів, пише “Українська правда”.

У випадку загострення на фронті, порушення українського кордону держава зможе призвати на службу резервістів без оголошення мобілізації. Створюється новий вид військової служби – військова служба за призовом осіб з-поміж резервістів в особливий період.

Заступниця голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Мар’яна Безугла повідомила, що призивати всіх без виключення резервістів не будуть, лише тих, хто має бойовий досвід.

Торік Україна отримала статус партнера розширених можливостей НАТО. Це передбачає ширший обмін інформацією. Цьогоріч українські військові звання переведено на коди військових рангів НАТО.

Пише: gazeta.ua

30.03.2021 16:05
Переглядів: 540
1 коментар

Коментарі

  • tanyabulba пише:
    21.04.2021 в 17:29

    Першими мають призиватися і обов’язково йти на війну депутати та їхні сини. А серед цивільного населення це має бути суто добровільна справа,влада нічого не зробила для нормального життя для простих людей,тому вони абсолютно нічого їй не винні. На рахунок притягнення до відповідальності за ухилення від призову,то хочеться сказати:”Поцілуйте себе в …”. Ще раз повторюю,це має бути суто добровільна справа. “Шановна влада”, спочатку зробіть так,щоб люди жили,а не виживали,щоб у них було добровільне бажання обороняти свою землю,а найперше покажіть свій власний справжній приклад,а потім будьте вже такими”героями”. ГАНЬБА.

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.