Проблеми дітей загиблих АТОвців вирішуватимуть у черкаському вузі (відео)

Міжнародний день благодійності Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького відзначив добрими справами, повідомила прес-служба вишу.

Цей навчальний рік розпочався з зустрічі ректора, проректорів університету та голови профкому із синами загиблих атовців.

Тарас Чупилко навчатиметься в ННІ природничих наук на біолога. Його тато, Анатолій Чупилко – легендарний кіборг. Уродженець Канева, він воював у зоні АТО з серпня 2014 року, захищав аеропорт у м. Донецьк. Загинув 20 січня. Нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня, медаллю “За оборону Донецького аеропорту”. Нині Тарас живе з дідусем і бабусею.

Батько Миколи Мельниченка, студента ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я, воював в АТО з літа 2014 року. Загинув 12 жовтня 2014 року під Дебальцевим. Має три нагороди.

У Миколи залишилася мама, яка мешкає в селі Веселий Кут на Тальнівщині, та дорослий брат.

– Сьогодні ви стали членами нашої університетської родини, і ми зробимо все можливе, щоб ваше навчання було комфортним. Ми готові підставити плече і спільно вирішувати ваші проблеми, – звернувся до молодих людей ректор університету Олександр Черевко. Він побажав хлопцям успішно навчатися та передав їм матеріальну допомогу, зібрану для них в університеті.

Хлопці повідомили, що на цьому етапі не мають проблем ні з проживанням, ні з матеріальним забезпеченням і подякували за увагу та підтримку.

ВІККА

08.09.2016 11:45
Переглядів: 672
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.