Представники діючої міської влади стали популярними завдяки децентралізації Порошенка, а не власним здобуткам, — Сергій Кудактін - Вісті Черкащини

Представники діючої міської влади стали популярними завдяки децентралізації Порошенка, а не власним здобуткам, — Сергій Кудактін

В українських міст кілька років тому з’явилася унікальна можливість розвиватися. Вони отримали повноваження приймати самостійні рішення і на додачу значний фінансовий ресурс. Черкаси не стали винятком. Місто в один момент стало багатшим в рази. Таких разючих змін вдалося досягти завдяки втіленню в життя однієї із надважливих реформ – децентралізації. Почалась вона саме завдяки колишньому президентові України Петру Порошенко.

Більшість теперішніх мерів стали популярними завдяки децентралізації, що дала нові можливості для місцевих громад, а не власним управлінським здобуткам. І Черкаси в тому числі. Саме завдяки реформі за останні п’ять років місто Черкаси якісно змінює свій зовнішній вигляд, покращується його інфраструктура. Місто почало розвиватися завдяки децентралізації впровадженій Петром Порошенком.

Існує думка, що завдяки можливостям, які дала децентралізація, майже в усіх великих містах на цьогорічних виборах переможуть чинні мери. Тому що в них з’явилися ресурси, щоб показати якийсь результати. Але ми маємо розуміти, що насправді таких результатів могло бути в рази більше при розумному керуванні містом. Адже потреб у Черкасах вистачає. А ресурс бюджету міста дозволив і дозволяє виконати набагато більше робіт, ніж втілюється в життя зараз.

Тому у Черкасах має бути той управлінець, який зможе ефективно розподілити кошти громади грамотно і без корупційної складової. Якщо ми говоримо про вибір місцевої влади, кого ми маємо з вами обрати? Ми маємо обрати тих, хто може запропонувати нам більш якісні умови життя.

Пресслужба

18.09.2020 14:46
Переглядів: 250
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.