Площа Черкаського зоопарку збільшиться, якщо підтримають депутати - Вісті Черкащини

Площа Черкаського зоопарку збільшиться, якщо підтримають депутати

Добігає кінця реконструкція головного входу в Черкаський міський зоологічний парк та озера, що знаходиться на його території. Уже всередині липня черкасці зможуть побачити черговий етап змін, якого зазнає зоопарк.

Повідомляє Вичерпно

Загалом, як повідомив в студії «ВиЧЕрпно» директор Черкаського міського зоологічного парку «Roshen» Євгеній Ван, передбачено 8 черг перебудови зоопарку, які триватимуть до 2027 року. Згідно угоди, підписаної з інвестором, на це закладено 300 млн грн.

Реконструкція входу і озера коштуватиме близько 55 млн грн.

Кардинальних змін зазнає озеро, відзначає Євгеній Ван:

– Перш за все ми його почистили, збільшили глибину озера. У найглибшій точці воно сягатиме 6 метрів. Ми орієнтувалися на те, щоб за рахунок конвекції холодної і теплої води, влітку озеро не зеленіло. Воно буде відкрите, не буде ніяких бар’єрів, біля нього буде дві зони відпочинку для дітей і дорослих.

Також у планах з’єднати в одну систему озеро та водойми, які знаходяться в комплексі «Земля ведмедів і вовків», щоб вода у них також залишалася прозорою протягом усього року.

Окрім того, директор зоопарку анонсував, що на найближчій сесії Черкаської міської ради, яка відбудеться 15 квітня, розглянуть проєкт рішення щодо збільшення території зоопарку на 4,8 га.

– Я сподіваюся, що нарешті Черкаський зоопарк отримає додаткову територію, оскільки це нагальна задача, — відзначив Євгеній Ван.

Мова іде про територію парку зі сторони вул. 30 років Перемоги, яка захоплює озеро і систему каналів, які на ній знаходяться.

Наразі ця ділянка знаходиться у комунальній власності КП «Дирекція парків».

Без імені

13.04.2021 13:07
Переглядів: 134
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.