Отримати землю АТОвцям буде простіше - Вісті Черкащини

Отримати землю АТОвцям буде простіше

Механізм надання земельних ділянок бійцям удосконалять на Черкащині. Про це йшлося на Координаційній раді учасників АТО області. Участь у ній узяв голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Очільник області назвав ганебним явищем, коли АТОвці змушені проходити «кола бюрократичного пекла», аби отримати свій наділ. А тому в ОДА спільно з Центром допомоги учасникам АТО напрацювали пропозиції, як врегулювати проблемні питання й мінімізувати будь-які маніпуляції. Серед них – визначення порядку черговості надання земельних ділянок АТОвцям на певній території, сприяння орендарям, які погоджуються на розподіл наділів бійцям, пришвидшення процесу оформлення документів тощо.

– Усі пропозиції ми ще допрацюємо разом із Координаційною радою АТОвців, – пояснює очільник області Юрій Ткаченко. – Зокрема, від неї під час наради прозвучала пропозиція про запровадження в обласному Держгеокадастрі посади штатного фахівця, який контролюватиме всі АТОвські справи. Окрім того, громадські організації бійців наголошують на необхідності повернення на місця права розпоряджатися землями сільгосппризначення, що поза межами населених пунктів. Справді, відколи цю «функцію» централізували – відтоді в нас почастішали земельні конфлікти. Торік обласна рада вже зверталася з цього приводу до Верховної. От узяти останні конфлікти – обурені люди йдуть до нас, до ОДА, хоч обласний Держгеокадастр нам не підпорядкований. І ми фактично є лише «буфером» між сторонами конфлікту.

Нагадаємо, деталі про зарезервовані ділянки для АТОвців є у спеціальному розділі на сайті Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області. Клікабельний банер розміщено також на сайті Черкаської ОДА.

Каринопільщина

27.07.2016 14:41
Переглядів: 545
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.