На Золоніщині молоді мами отримують безкоштовні медикаменти

Районна програма допомоги породіллям, яка стартувала у серпні, уже дала результати. Молоді мами Тетяна Калашнікова із Калеників та Людмила Колісніченко із Ковраю-І першими отримали безкоштовний пакет медикаментів, необхідний при пологах.

Нова програма допомоги для породіть передбачає забезпечення майбутньої мами медикаментами, які треба при народженні дитини. Проте є кілька умов: жінка має народжувати у пологовому відділенні центральної лікарні та бути прописаною в одному із сіл Золотоніщини. А мамам, які народжуватимуть із хірургічним втручанням (кесарів розтин), надаватимуть ще й матеріальну допомогу у сумі двох тисяч гривень. Процедуру дадання допомоги спільно із пологовим відділенням ЦРЛ проводить Золотоніський РЦСССДМ (додаткову інформацію можна отримати за телефоном 5-24-03, електронна адреса – zolorcsssdm@ukr.net). Кошти для покупки медикаментів виділено згідно рішення сесії Золотоніської районної ради та погодження адміністрацією.

«Збір документів, необхідних для отримання допомоги, багато часу не забрав (заява, копія паспорта, копія ідентифікаційного номера, довідка із сільської ради про місце проживання та корінець путівки-направлення, які подали до Золотоніського РЦСССДМ). Після реєстрації звернення думки про покупку ліків ні мене, ні родичів уже не турбували. Тому дякую за таку ініціативу», – говорить молода мама Тетяна Калашнікова .

«Програма допомагає суттєво зекономити сімейний бюджет і час підготовки до народження дитини. Адже ні мені із животиком, ні чоловікові не треба було бігати по аптеках і скуповувати все необхідне. Зручно та швидко. Нововведення підтримую», – каже молода мама Людмила Колісніченко.

«Сподіваємося, що за такої підтримки мамам із Золотоніщини не захочеться їхати народжувати до інших міст. Тим паче у нашому відділенні умови для пологів та реабілітації після них абсолютно задовільні, а фахівці – професіонали своєї справи», – зазначив завідувач акушерсько-гінекологічної служби Золотоніської ЦРЛМикола Кучер.

«Подібний проект стартує вперше, тому будемо вдячні за уточнення, побажання та пропозиції стосовно його вдосконалення. А ми триматимемо питання та контролі та особисто слідкуватимемо за процесом отримання пакету медикаментів майбутніми мамами», – говорить директор Золотоніського РЦСССДМ Ірина Дмитренко.

Про все

06.08.2016 08:49
Переглядів: 456
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.